Renoviranje kupaonice. Postava 22m zidnih i 13m podnih. Pocetak 15.4. Rijeka.
Postovani, u Percima pokraj Tara gradimo obiteljsku kucu te nam je potreban električar za postavljanje instalacija i ostali unutarnji radovi. Kuća je površine m2, sa vanjskim bazenom, saunom i jacuzzi kadom, sadrži 5 soba sa pripadajucim kupaonicama. Lijep pozdrav,
Bit će potrebno rušiti dva zida (na slici crna iscrtkana linija), dograditi jedan knaufom i montirati nova vrata (na slici crvena linija), premjestiti radijator 1.5m i premjestiti toplovodne cijeve iz kupaone (na slici narančasta linija), zatim knaufom obložiti tri vanjska zida (na slici iscrtkana zelena linija), promijeniti parket/laminat u cijelom stanu osim kupaoni i kuhinji (na slici bež površina), u kuhinji postaviti pločice na podu (na slici siva podloga) i na zidu (na slici plava iscrtkana linija). Naglašavam da bih navedene radove volio raditi od 15.7. do 1.8. ako je ikako moguće. Izuzetno mi je važno da su majstori koordinirani jer je riječ o radovima koji pojedinačno trebju dan ili dva, ali ovise jedan o drugome.
Trebalo bi poplociti zid i pod hodnika kuhinje i wc-a s tim da prije toga treba napraviti vodoinstalaterske i električne radove 40 m zidnih i 30 podnih
Kupaonica u prizemlju obiteljske kuće u Sisku ,zeleni brijeg,staru kupaonicu treba uništiti (napomena unutra je i dio sistema za centalno grijanje na naftu i plin koje ne treba djelomično dirati samo premjestiti bojler za toplu vodu)(taj dio bi se i ogradio sa "nečim "tako da se ne vidi ali da je dostupan.Ostali dio kupaonice treba zamijeniti instalacile voda odvod, struja čak i ne.Postaviti keramiku sanitarije te tuš kadu.
Zanima me postavljanje peći na drva za centralno grijanje i 5 radijatora. Molim ponudu za materijal i rad majstora. Hvala Vam.
Molim Vas ponudu za izradu kupaonica i renovaciju: Radi se 7 kupaonica u Poreču i 3 u Puli.
Kupaonica je površine 1,80 x 2,70. Radovi bi bili u ljetnom periodu negdje u lipnju.
Obiteljska kuća, samo prizemlje uređeno i sada dovršavamo potkrovlje koji ima 50m2. Kupaonica, dnevni boravak i kuhinja. U prizemlju imamo instalacije. Radovi bi počeli početkom travnja.
Dakle, trebao bi mi keramicar da mi sastavi ponudu za za 2 odvojena prostora. Kuhinja i hodnik od cca 30m2 (to je sve jedan prostor) i wc cca 20m2. Medjutim u te prostorije mi je postavljeno podno elekricno grijanje pa trazim iskusnog i pedantnog keramicara.