Fantastični majstori! Brzo smo se sve dogovorili, došli su raditi odmah idući dan. Stan od 80m2 su pofarbali u dan i pol. Popravili su sve pukotine i sitne nepravilnosti, zaštitili sav namještaj i pod. Na kraju su počistili sve za sobom, čak i stubište zgrade. Za svaku pohvalu, preporučujem.
Hvala na lijepim riječima u ime Atlas teama
Nedavno smo imali priliku surađivati s ATLAS COLOURS j.d.o.o. za bojanje unutarnjih zidova i ne možemo biti zadovoljniji rezultatima! Od početka do kraja, njihov tim je bio izuzetno profesionalan, učinkovit i posvećen detaljima. Posebnu pažnju posvetili su pripremi prostora, pažljivo zaštitili sav namještaj i podove prije nego što su započeli s radom. Samo bojanje izvedeno je precizno i stručno, a konačan rezultat nadmašio je naša očekivanja. Osim što su posao obavili brzo, nakon sebe su ostavili stan besprijekorno čistim, pobrinuvši se da sve bude uredno prije odlaska. Rijetko se pronalazi tvrtka koja tako uspješno spaja brzinu, kvalitetu i profesionalnost. Toplo preporučujemo ATLAS COLOURS j.d.o.o. svima koji traže vrhunsku uslugu bojanja. Hvala vam na izvrsnom poslu!
Poštovani!Hvala lijepa na lijepim riječima i preporuci...u ime Atlas teama.
Adam i ekipa izvrsno su obavili posao. Brzina komunikacije i prilagodljivosti za svaku pohvalu. Sve obavljeno na vrijeme, kvalitetno i za dobru cijenu. Za svaku preporuku.
Točnost, urednost, brzina, cijenovno prihvatljivi. Kvalitetno odrađen posao. Svakako preporučamo Atlas Colours!
Izvođač stručan, radovi izvedeni kvalitetno,poštuje rokove i brzi su dečki i čisti.
Malo manja cijena bila bi poželjna, ali ako imaju posla i cijena pokazuje kvalitetu.
Zahvaljujemo g.Miki na susretljivosti, došao je s ekipom i ranije od predviđenog dana i sve je bilo gotovo unutar dan i pol. Super brzo i kvalitetno odrađeno. Nije došao samo kao majstor da odradi, nego je pomogao i savjetom, idejom..svakako bi ga ponovno zvali i preporučili prijateljima.
Hvala Vam na lijepim riječima u ime Atlas coloursa!
Izvođač je napravio sve prema dogovru i u roku. Odradio je i naknadne radove koje smo zamolili da se naprave. Cijena svih radova je bila i više nego korektna.
Želim se posebno zahvaliti Miki i njegovoj ekipi koja nas je spasila nakon noćne more s majstorima! Ne samo da su svoj posao odradili vrhunski, nego su nam organizirali i završetak te popravak svih ostalih radova koje u adaptaciji stana prvi majstori ili nisu odradili ili su napravili loše. Hvala od srca, Mika!
Hvala Vama na ukazanom povjerenju.Svako dobro u ime cijele ekipe!
Izabrao sam pravog majstora i firmu koja je cijenom i nastupon bio najbolji. Ovim putem se zahvaljujem firmi ATLAS COLOURS , vlasniku i majstoru svog zanata g. Miki, g. Pankeru i mladom Luki. Rad je vrhunski, komunikacija također. Kompletna ekipa za pohvalu, preporuka od mene. Od sada imam svog ličioca kojeg ću svima preporučiti.
Dečki su izvršili posao prema dogovoru. Pristojni su, brzi, spretni, jako uredni i organizirani. Sve su prethodno zaštitili i nakon završenog posla sve počistili za sobom.
86m2 stan treba gletati i bojati
Brušenje zidova i pituranje istih . Većinom je knauf i već je pogletano samo treba izbrusiti. Stan je cca m2 u novogradnji kuće
Trebam bojanje u običnu bijelu boju zidova sobe prizemnog stana. Budući da je uz vanjski zid bio masivni ormar, na njemu ima puno gljivica, pa ga je potrebno dobro očistiti prije bojanja
Potrebno je okreciti kuhinju, hodnik i kupaonu. Takodjer ovisno o dogovoru i cijeni, moguc je dogovor i za dvije sobe u stanu.
Krčenje zidova