Struju isto razvesti gde ima 25 izlaza.
električar- mijenjao bih osigurače ,cijela razvodna kutija
Poštovani, potreban mi je netko tko bi izmjestio satove od struje koji su trenutno unutar objekta, na vanjsku površinu. Ima 5 satova. Lp,
Na kuci u Cukur brdu (Kostajnica) trebamo prikljucak struje kuca je prije rata imala struju treba nam montaza unutarnjih osiguraca, fidokvke za 4 potrosaca i ormarica te predpriprema do novog glavnog voda/sata takodjer za Elektru treba nam i potvrda o uporabljivosti el. instalacije
Spojiti indukcijsku ploču, pećnicu i napu na struju.
Svi elektrotehnički radovi u sklopu izgradnje objekta – obiteljske kuće, m2 BRP-a, prizemlje + 2 kata. Prema dogovoru možemo dostaviti projektnu dokumentaciju i troškovnike.
Poštovani, za uređenje apartmana veličine 50 m2 potrebno mi je postaviti električne instalacije sa oko 30 rasvjetnih mjesta, kolika vam je cijena po jednom rasvjetnom mjestu, da li luster i sklopku koja ga aktivira uračunavate kao jedno rasvjetno mjesto ili kao dva rasvjetna mjesta i da li u radove uračunavate cijenu materijala? Hvala.
Obiteljska kuca, pocetak gradnje 01.-15.03.. u Tribunju.