Kao predstavnik stanara zanima me izrada nadstrešnice METALNA ILI DRVENA za do 14 vozila. Prema ponudi sustanari će odlučivati koja opcija je prihvatljiva i o konačnoj veličini(za koji broj vozila).
Imam veliki krov,želim grijanje.
Dvokrilna ulazna vrata za dvorište (2 x 2m krila) sa šarkama i dva stupca može 10 x 10 cm sa šarkama u bijeloj boji.
Poštovani, trebali bi zamijeniti blok wc s vodokotlićem te dvije slavine- na lavabou i na kadi. Također bi htjeli saznati na što pripaziti pri kupovini novog bloka, tj. da li svaki blok odgovara svakom odvodu. Hvala
Što jednostavnije
Trebam ulaznu kapiju sa dva krila (2 x 2 m sa šarkama), dva stupca sa šarkama promjer 10 x 10 cm, brava za zaključavanje sa kvakama za otvaranje u bijeloj boji. Molim Vašu ponudu cijene.
Gradiliste je u Maču, pocetak radova sredina rujna. Boja antracit siva (RAL ), pstavljanje na betonski parapet. dvoja ulazna vrata, jedna kolna vrata s motorom i daljinskim upravljacem.
Poštovani, molio bih Vas ponudu za izradu i montažu metalne nadstrešnice sa pokrovom od sendvič panela na terasi 3.kat dimenzija 8×4m. U privitku se nalazi primjer nadstrešnice. Unaprijed hvala.
Poštovani, molim Vas ponudu za izradu i montažu unutrašnje ograde za stepenice dužine 3m. U privitku se nalazi slika ograde i stepenica. Hvala unaprijed.