Ormar, 2,5 m širine, puno visećeg prostora, klizna vrata s ogledalom, ladice za donji veš.
trebam kuhinju 2 m dužine-tu mora biti sudoper, frižider i plinska peć od 45 cm. Naravno i radna ploča. Visina mi nije bitna, može jednako gornjih elemenata. Svijetli tonovi, samo da nije tamno.
Bila bi kuhinja na U, lijeva strana 1.80m, 4.20m ( na sredini prozor od cm ) i desni zid 1.80m. Gornji elementi bi išli cijelom površinom osim gdje je prozor.Odvod je ispod prozora, plin na lijevom zidu i struja može gdje treba. Htjeli bi mat površinu,rustikalna kuhinja.
Kuhinja bijela sa sivom radnom plocom duljine cm na jedan zid, imam ugradbenu sudericu sa gumbima.
Dječja soba-2 povišena kreveta (visina cca 80-85 cm, duljina cca 2m, širina cca 90 cm) sa 2 reda ladica (ukupno 6 ladica po krevetu). Dva radna stola (širina cm, dubina 60 cm, visina=visina kreveta=cca 80-85 cm) - na jednoj strani povezana radna ploha na krevet. Ormar od poda do plafona širine cca cm podijeljen na lijevu i desnu cjelinu. Gornji dio ormara sa mehanizmom za vješanje robe koji se može spustiti, donji dio police+ladica. Vrata klasična (ne klizna) s ručkama koje ne strše iz njih, te ogledalom s unutarnje strane jednih vrata.
Trazeno dostavljam u slikama sa dimenzijama i opisom. Za navedeno trazim ponudu sa cijenama. Ormari u hodniku su zamisljeni tako da je hodnik koridor koji je s jedne strane omedjen zidom a s druge strane masivnom strukturom izvedenom od razmaknutih kvadara (ormara) i oni su međusobno izmaknuti na tlocrtnoj dispoziciji. Ormari su od bijelog, sjajnog mdf i po potrebi se koriste iz prostora hodnika ili ostalih dijelova. Kosina zida wc-a se nastavlja u gornjim visecim elementima te zavrsava u nuli dok su donji elementi u punoj sirini dimenzije 60 cm. U prostor ispred kuhinje se izbacuje box u kojem se nalazi frizider i iz njega se nastavlja stol. Kuhinjaki elementi su crni mdf sa staklenom plohom u punoj duziniizmedju gornjih i donjih ormarica. Prozir u sobi se prekriva plohom. Dio ormara u sobi se koristi iz prostora sobe a na ormar se moze montirati tv. Sto se tice wc-a mislim da je sve navedeno u slici.
Gornji elementi - bijela boja,sjaj Donji elementi - tamno sivo Ploca- 4-5 cm u tamno sivoj boji ( beton) Bez el. uredaja
trebam uslugu izrade namještaja - kupaonski ormarić za zid i ormarić ispod umivaonika. Dimenzije: 60*cm, dubine 17cm a ispod umivaonika samo paravan i police 60cm ili manje.
Ormar sa dvoja klizna vrata sa ogledalima,×60×. Ogledala malo ispresijecana da izgleda da je kao iz 4kom.
U nastavku Vam šaljem potrebne dimenzije za kutni ormar koji trebamo. Takodjer prilažem i slike ormara. Što se tiče materijala izrade, ne bi radili ormar u visokom sjaju i znamo da bi bilo u nekoj boji drveta ovisno o ponudi ponudama. Kutni ormar Visina mm i još jedan element istih vanjskih dimenzija koji bi išao iznad ovog ormara do stropa, visine mm. Na njemu trebaju biti dvoja vrata bez unutrašnje police. Ostale dimenzije i izgled ormara vidljive na slici.