Bijele(visoki sjaj) sa radnom daskom u boji drva. Dimenzije su na slici.
Kuhinju veličine.. 2,60 zatvoreni dio s ugradbenom rernom i drugi dio 3,00m sa ladicama
Kuhinja u novogradnji, oblik na U. Manjih je dimenzija pa svaki dio treba iskoristiti.
Želimo kuhinju koja ima otok,dim otoka x.Na jednom zidu je sve drugo.Ravna kuhinja oko 4m, elementi do stropa,strop je visine .
Duljina namještaja 3,00 m. Visina 2,40. S lijeve strane ormar do kraja s ugradbenim hladnjakom i škrinjom. Do tog elementa ormar do kraja s ugradbenom pećnicom.
U privitku je slika prostora, dužina i redosljed gdje bi što trebalo biti. Ako može, želim vidjeti neke ideje za početak. Hvala!
Poštovanje, Trebao bi uslugu izrade kuhinje.
Poštovani, radimo kompletnu adaptaciju stana a kao i u svakom stanu kuhinja nam je main focal point koji u principu najvise koristimo. U privitku cu vam poslati tlocrt stana s dimenzijama za bolje snalazenje. U principu kuhinja moze biti L oblika ili samo ravna. Bilo bi super vidjeti ponudu one opcije. Najveca kvaka ovog problema jest da bi htjeli probiti zid u prostoriju iza kuhinje kako bi imali direktan ulaz u ostavu. Ono sto bi htjeli je da vrata budu izgleda elementa kao ostatak kuhinje ako me razumijete. Da izgleda kao da je npr vratnica frizidera a u biti ulazite u drugu prostoriju. Volimo tradicionalno moderni izgled pa bi sa time voljeli da vratnice elemenata imaju pravokutni dizajn sa zlatnim ruckicama, a boje svijetle; zeleno-sivo/smeckaste. Mora imati jednu do dvije otvorene police i element za pecnicu moze biti dolje i radna ploha bi po planu trebala biti neka imitacija mramora. U nastavku Vam saljem slike za inspiraciju boja kako bi me bolje razumjeli. Unaprijed hvala :)