Bio sam jako zadovoljan — kvalitetna izvedba i izrazito detaljan pristup na svakom koraku. Dali su odlične savjete, bili su ljubazni i stvarno su se držali rokova; odnos je bio profesionalan i pouzdan. Top preporuka
Sve je prošlo super i po dogovoru! Dragan zna što radi, a cijena je pristojna!
O nama: Skip to Smart pruža profesionalne elektroinstalacijske usluge za stambene i poslovne prostore. Specijalizirani smo za klasične i pametne elektroinstalacije, rasvjetu, utičnice, razvodne ormare, pametne kuće i brze hitne intervencije. Radimo uredno, sigurno i u skladu s pravilima struke, uz fokus na kvalitetu, pouzdanost i dugoročna rješenja. Djelujemo na području Zagreba i okolice.
Trebam popravak perilice rublja. Iz bubnja ne izlazi voda.
Hitno treban elektricara
Potkrovlje bez zidova, uređenje kreće s radovima
Kupio sam staklokeramičku ploču za kuhanje koja nema klasični utikač za utičnicu V, već samo žice. Potrebno bi bilo spojiti žice u klasični utikač, koji se onda može normalno uštekati u utičnicu. Slike u prilogu.
Objekat sa šest jedinica etažiran je a sve je povezano preko jednog brojila (postoji priključak ispred ulaza u jednu jedinicu (stan 1) . Od tog ormara (kpo) ide sve u ostale stanove (1-6), a u svakom stanu postoje razvodne kutije s negdje 8-6 osigurača. Trebami pametno i povoljno riješenje za buduće mogućnosti prodaje odn. iznajmljivanje stanova, tj. svaki stan bi trebao imati svoje brojalo ili makar nekoliko (2 stana?). Molim što bržu realizaciju pošto se radi fasada na objektu i potrebni zahvati promjene instalacije mogu se brzo ispraviti odn. novom vanjskom fasadom ukloniti.
potrebno spijiti pećnicu i indukcijsku ploču na postavljene instalacije
Trebam pregled instalacija u stanu u stambenoj zgradi. Osigurač uvijek pregori dok se uključi bojler. Kada bi najprije mogli doći na servis?
Kupio sam stan u Puli, Veruda (70m2). U dosta je dobrom stanju. Potrebno je dodati nekoliko električnih utičnica, npr. za kuhinjsku napu, električne radijatore, pećnicu, hladnjak,..
mijenjali su nam plinomjer te su se sad pojavile neke iskrice pa bi to trebalo pogledati i napraviiti bajpas
Povući par utičnica 10 zvono antenu i Sl.