Poštovani, lijepo bih molio vašu najpovoljniju ponudu za aluminijsku balkonsku ogradu uključivo izradu, isporuku, demontažu i odvoz stare željezne ograde (foto u attachmentu) i montažu na objektu u Slatinama, Čiovo sljedećih karakteristika i dimenzija: • cm dužina, cm širina (vanjske mjere) • Visina po dužini ne manja od cm, visina po širini ne veća od 90cm (zbog otvaranja prozora) • Otvori na ogradi takvi da kroz ¬njih ne može proći predmet promjera većeg od 14 cm. Unaprijed hvala. Lijep pozdrav
Visina 1m., Letvice u Ral.Smeđoj boji ili nekoj boji s uzorkom drveta(tamnija kao Orah). Letvice postavljene u 4 reda. Montaža na balkon. Slike balkona u prilogu sa starom konstrukcijom koja se skida.
Ulazna dvorišta vrata i ograda
duzina mm x sirina mm visina 1.mm Alu ili metalna ograda
Trebam aluminijska ,klizna dvorišna vrata ukupne širine 3,5 m , dva komada,daljinsko upravljanje i između njih fiksna ograda 3 m. Vodoravni elemenati ukoso položeni s razmakom do 1 cm, u smeđoj boji.
Visina 1-1,2 metra ... Ograda za balkon sa vodoravnim prečkama, slika u prilogu ... Eventualno ako je moguće u tamno smeđoj boji