PROJEKT KRALJ TOMISLAV d.o.o.

Trilj
Adaptacija stana, Fasade, Soboslikarski radovi, Suha gradnja (knauf)
100+
Poslanih ponuda
Provjereni izvođač
5,0
    
3 ocjene

3 ocjene za tvrtku PROJEKT KRALJ TOMISLAV d.o.o.

Ocjene

    
First D., prije 4 mjeseca

Izvodjač vrhunske kvalitete, pedantan , držia sw dogovora i korektan cijenom. Preporučujem ga svakome.

    
Dragan D., prije 6 mjeseci

Vrlo profesionalno izvedeni radovi. Počeli i završili radovi u dogovorenom terminu. Izvođač je vrlo temeljit i odiše iskustvom. Predložio je neke ispravke koje sam objeručke prihvatio. Ukratko, za svaku je preporuku

    
Mate L., prije 6 mjeseci

Ekipa iz PROJEKT KRALJ TOMISLAV nadmašila je moja očekivanja. Dobio sam super savjete oko izbora boje i detalja, a kad god sam okrenuo broj odmah su se javili. bili su skroz fleksibilni s terminima i cijelo vrijeme ljubazni, tako da je sve teklo bez stresa. Sve skupa odradili su maksimalno profesionalno.

O nama: Projekt Kralj Tomislav d.o.o. S više od 15 godina iskustva u Njemačkoj i Austriji, nudimo vrhunsku kvalitetu u suhoj gradnji, spuštenim stropovima, pregradnim zidovima, soboslikarskim radovima, gletanju, dekorativnim tehnikama i farbanju fasada. Naša firma stoji iza ozbiljnosti, odgovornosti i preciznosti u svakom detalju. Kontaktirajte nas i uvjerite se sami. Izvodimo radove na kraljevskoj razini – jer zaslužujete najbolje.

Drugi izvođači u blizini Trilja

Druge usluge u Trilju i okolice

Nedavni upiti

Bojanje unutarnjih zidova od 300 m2

  • Ukupna površina zidova/dijelova za bojanje (u m2): 300
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 2.700 €

Ličenje kuće.

Kompletna adaptacija stana od 54 m2

  • Površina stana (m2): 54
  • Planirani radovi: Prozori i vrata, Kupaonica, Vodoinstalacije, Elektroinstalacije, Centralno grijanje, Podne obloge, Soboslikarski radovi, Knauferski radovi, Keramika
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 35.000 €

Trebam kompletnu adaptaciju stana. Postoji Izvedbeni projekt za instalacije plina, grijanja, hladenja i ventilacije. Po njemu se mora taj dio napravit, kako ne bi imali problema sa plinarom. Osim centralnog, treba promjenit kompletnu elektroinstalaciju, vodovodne cijevi, kompletna adaptacija kupaone, kuhinje, podovi u sobama i kupaoni i kuhinji, dio prozora.... Ne mogu ovim putem poslat Bianko troškovnik/ponudu jer mi javlja grešku, pa molim da mi se javite mailom kako bi naknadno poslala isti. Što se tiče demontaže, to smo već počeli, tako da je u stanu već dosta toga polupano i skinuto sa zida. Do početka radova bi trebali sve sami skinut i pripremit za majstore. Bez obzira na to, u bianko ponudi iz privitka ima stavke demontaže, ali to se kod odabranog izvođača može u konačnici korigirat kada se vidi stanje stana. Isto tako mogu mailom poslat i neke slike stana.

Bojanje 100 m2 unutarnjih zidova s gletanjem

  • Ukupna površina zidova/dijelova za bojanje (u m2): 100
  • Dodatne usluge: Gletanje i kitanje zidova
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 1.500 €

Bojanje stolarije za 10 m2

  • Ukupna površina zidova/dijelova za bojanje (u m2): 10
  • Koje dijelove želite obojati: Stolariju
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 650 €

Bojanje prozora i balkonskih vrata i żaluzina. 3 trokrilna prozora, 2 dvokrilna, 2 bal vrata i žaluzine na prozorima.

Zamjena knauf ploča na stropu od 15 m²

  • Površina (u m2): 15
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 450 €

Zamjena knauf ploca na stropu u jednoj sobi, u Povljani, Pag.

Bojanje 90 m2 unutarnjih zidova s pripremom

  • Ukupna površina zidova/dijelova za bojanje (u m2): 90
  • Dodatne usluge: Struganje stare boje ili tapeta, Gletanje i kitanje zidova
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 1.350 €

Zanima me ponuda za bojanje u bijelu boju sobe tlocrtne površine 30 m2. Određene dijelove je potrebno sastrugati. Lp

Uređenje potkrovlja od 300 m2 suhom gradnjom

  • Površina (u m2): 300
  • Okvirni rok početka projekta: Više od 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 18.000 €

Bojanje 350 m2 unutarnjih zidova s gletanjem

  • Ukupna površina zidova/dijelova za bojanje (u m2): 350
  • Dodatne usluge: Gletanje i kitanje zidova
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 2.800 €

Bojanje 160 m2 unutarnjih zidova s gletanjem

  • Ukupna površina zidova/dijelova za bojanje (u m2): 160
  • Dodatne usluge: Gletanje i kitanje zidova
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 3.200 €

Bojanje 100 m2 unutarnjih zidova s gletanjem

  • Ukupna površina zidova/dijelova za bojanje (u m2): 100
  • Dodatne usluge: Gletanje i kitanje zidova
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 1.200 €

40 m2 plafona knauf