N.B. NENA d.o.o.

Garešnica
Iskopi, Uređenje okućnice
10+
Godina na tržištu

Drugi izvođači u blizini mjesta Garešnica

Druge usluge u Kutini i okolici

Nedavni upiti

Održavanje zelenih površina (košnja, rušenje drveća ...)

  • Površina terena: 20 m2

košnja trava usluga potrebna što prije

Održavanje zelenih površina (košnja, rušenje drveća ...)

  • Površina terena: 50 m2

košnja

Održavanje zelenih površina (košnja, rušenje drveća ...)

  • Površina terena: 5 m2

par panjeva iskopati , 20 km od Samobora, mjesto Poklek, Žumberak

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Drugo
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Potreban je iskop temelja za ogradu dubine do 0,4m, širine 0,4m, dužine 30 metara i kanala ispred garaže koji se mora iskopati u postojećem betoniranom prilazu 3 metra dužine, 0,3m širine i 0,5m dubine. Također bi trebalo u iskopu za ogradu izbetonirati temelj do visine 0,4m iznad zemlje sa armirano-betonskim stupovima poželjno svaka 4 metra. U kanalu za ogradu bi trebalo i položiti drenažnu cijev. U Kanalu ispred garaže treba nakon kopanja izbetonirati bočne stranice i pokriti rešetkom za odvod.

Održavanje zelenih površina (košnja, rušenje drveća ...)

  • Površina terena: 450 m2

Obiteljska kuća s travnjakom i dosta grmova, stabala i živicom (lovor višnja). Treba nam obrezivanje lovor višnje, odrezati višak grana na nekim od grmova, grabljanje. Vrt nema puno travnjaka za košnju. Vrt je bio održavan ali zadnju godinu dana dosta slabije. Trebalo bi proći kroz većinu stabala i grmlja i porezati višak, pograbljati.

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop temelja
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Treba mi iskopati temelj za ogradu cca 12-ak metara te možda temelj za terasu popraviti (sada su na terasi betonske ploče). Iza toga mi treba betoniranje zidića ograde, betoniranje terase. Imamo i zemlje koju bi trebalo rasporediti po dvorištu. I finalno, postavljanje ograde. Cijelo dvorište ima svekukupno oko m2.

Rušenje objekta

Šaljem vam podatke o opsegu radova na lokaciji Zagreb, Zatišje 17 1. kompletno rušenje i odvoz na deponij zidane kućice površine 28m2, sa betonskim temeljima. Krov je pokriven azbestnim pločama koje treba ručno demontirati i zbrinuti prema postojećim propisima. 2. rušenje i odvoz betonskog okna dimenzija LxBH= x x70 3. Rušenje i odvoz betonskog parapetnog zidića dužine cm, debljine 20cm, visine 20cm iznad nivoa terena 4. Rušenje i odvoz betonskog platoa dimenzija x cm, visine 30 cm. Praktično treba "odrezati" taj dio od cjelokupnog platoa koji je dimenzija x cm 5. Izbetonirati parapetni zidić za postavljanje plota (stupovi sa žičanom mrežom) debljine 20 cm , ukupne dužine cca 17m, visine 15cm iznad nivoa terena 6. Izgraditi stepenice koje spajaju dvorište sa vrtom koji je cm viši od dvorišta, prema skici u prilogu. U tu svrhu treba prerezati i srušiti cm postojećeg armirano betonskog zida koji služi kako potpora višem nivou vrta u ukupnoj dužini od 18m 7. Postaviti keramiku na stepenice 8. Izraditi betonske temelje/postolje dimenzija cm x cm, visine 5cm iznad nivoa terena (za postavljanje roštilja)

Rušenje objekta

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi

Poštovani, molio bih Vas ponudu za izradu projekta i rušenje stare obiteljske kuće u nizu na području Osijeka. Radi se o staroj prizemnici građenoj 60-ih godina, legalizirane površine cca m2 glavnog objekta + cca 24 m2 odvojeni dvorišni objekt, te još tridesetak kvadrata nelegaliziranog dvorišnog stana. Pristup mehanizaciji kući je moguć s prednje i stražnje strane zemljišta. U prilogu se nalazi .dwg sa grubim tlocrtom definiranim prema dimenzijama iz katastra i osobnim mjerenjem. Za dodatna pitanja stojim na raspolaganju. Molim Vas da me kontaktirate preko maila

Održavanje zelenih površina (košnja, rušenje drveća ...)

  • Površina terena: 400 m2

Postovani, Molila bih vas ponudu da uredenje dvorista, tj travnjaka. Slike dvorista su u privitku. Na slikama se vide drvece i grmovi, medjutim sada ih nema, tj sve je prazno. Velicina je cca 20x20 metara. Ono sto zelimo za pocetak je uredan travnjak. Osim toga, voljela bih na dvije ili tri strane omedjiti sve sa zivicom koja bi zaklanjala poglede s ceste. Ovisno o cijeni, maknula bih i ovaj kameni puteljak koji ide po sredini dvorista. Sukladno vasim preporukama, moze se nesto od drveca ili cvijeca posaditi, ali nije nuzno. Lokacija je Zagreb, Crnomerec. Stojim na raspolaganju za dodatne informacije. Hvala vam unaprijed i lijepi pozdrav,

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop temelja
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Tražim izvođača za čišćenje, iskop i ravnanje terena za gradnju obiteljske kuće. Površina terena je m2, i teren je u padu 20% prema jugu. Potrebno je iskopati povišeni dio terena, te iskopani materijal nasuti na niži dio terena, a višak iskopa odvesti na deponiju. Količina iskopa je cca 65 m3, od toga se pola ugrađuje u nasip a pola je potrebno odvesti. Također je sa donje (južne) strane terena potrebno napraviti iskop za malu sabirnu jamu (cca 15 m3). Sa radovima se može početi odmah. U prilogu dostavljam: - Troškovnik - Tablicu sa količinama iskopa i nasipa - Poprečne profile - Situacijski prikaz terena - Slike terena