Poštovani, ljubazno vas molim okvirne ponude za čišćenje kuće za najam. Kuća se nalazi u Juršićima, novogradnja m2 unutrašnjost. Potrebna nam je pouzdana, temeljita i stalna osoba za sezonu, čišćenje prema rezervacijama/smjeni turista od 10h-15h, ponekad može i ranije ako gost izađe ranije. Ponuda 1: - čišćenje m2 po smjeni turista ili po satu - održavanje okoliša cca -m2 trave za košenje (ravni teren) 1x tjedno - održavanje bazena 1x tjedno Ponuda 2: - čišćenje m2 po smjeni turista ili po satu
Pozdrav, Potražujem spremačicu na području Novog Zagreba, otprilike dva puta tjedno po dva sata (ciscenje i pospremanje stana te glacanje), moze jednom tjedno po 4 sata ili dva put tjedno po 2 sata. Hvala!
lokacija: Mosorska ulica br 31, Zagreb (Trešnjevka) Imam veliku magnoliju čija krošnja se proširila iznad susjedovog dvorišta i on zahtjeva da se uklone grane koje su prešle među. U prilogu su fotografije. Trebam obrezivanje grana na međi, ako je potrebno uklanjanje suhih grana i odvoz uklonjenih grana.
Potrebno mi je predlog riješenja i izvedba radova za uredjenje vrta. kompletna površina je Au= m2. Na ovu površinu je potrebno: - posaditi travnjak sa autoatskim sustavom navodnjavanja (iskočive prskalice) - Predlog uredjenja "vrte oaze" tj. vrtnog dijla za odmor koji je zasticen od pogleda bilo ogradom (preferiram gambion ogradu). zelenilom (zivi zid) i ukrasnim biljkama - mala fontana (opcionalno) - uredjenje vrtnih staza Za prvu ruku molim kontakte preko maila jer sam trenutno van Hrvatske (vracam se krajem 2 miseca) ili ako je potrebno na Whatsapp s napomenom da sam u Singapuru i to je vremenska zona od +7 sati u odnosu na Hrvatsku Lokacija nekretnine je u Divuljama kraj Trogira.
Trebam čišćenje kuhinje, kupaonice i vrata.
Preuređivao se kompletan stan te je potrebno generalno čišćenje svih prostorija (kupaona, mali wc, 2 spavaće sobe, hodnik, boravak i kuhinja). Napomena:stan je već čišćen nekoliko puta tako da je daleko od 'neurednog' kao što je za očekivat nakon građevinskih radova. Potrebno je 'udariti završni glanc' :)