Nadstrešnicu cc 5 x 4 jedna strana na balkon kuće dužina 5m blagi pad na drugu stranu treba dva stupa.
Bez supruga ne znam bss tocne dimenzije,ali znam da je duzina 12 metara. Voljeli bi da lijepo izgleda
Trazim ponudu za drvenu (alternativno metalnu ali plastificiranu u uzorak drva) za terasu. Dodao sam slike tlocrta i jednu sliku zeljenog izgleda. Trebala bi biti mogucnost zatvaranja u zimski vrt staklom. Stakleni krov, sa preckama kako je na slici. Bez roleta.
Imam 2 balkona(cca 10 m oba balkona) i htjela bih PVC sivu vodoravnu ogradu
Inox ograda sa ispunom od pocincano-plastificiranog lima sa izrezanim perforacijama za balkone i stepenice. Duzina za terase 19m ; Duzina za stepenice 29m Skica ograde u privitku.
Bez supruga ne znam bas tocne dimenzije, ali znam da je duzina 12 metara. Voljeli bi da lijepo izgleda
metalna, pocinčana i bojana ili plastificirana antracit, montaža na bočnu stranu kuće, s druge strane na stupove, pokrov da ima vizuru ravnog krova (da se uklopi sa kućom), dimenzije otprilike dužina 6m, širina 3 m, visina nisam siguran, recimo 3m znači na zid kuće su uzidani metalni ankeri na koje se može montirati konstrukcija nadstrešnice