Poštovani, potrebna je zamjena starih vodovodnih cijevi i kanalizacije na kući u Varaždinu. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, potrebno je na dvije etaže postaviti grijanje na peć na pelete. Na donji kat staviti podno grijanje s unutarnjom peći na pelete i na gornji kat u 3 sobe bi stavio 3 radijatora. Riječ je o novogradnji. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, potrebna je: -zamjena pipe i ventila na kuhinjskom bojleru. -zamjena grijači i čišćenje kupaonskog bojlera (80 L) od kamenca. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, trebam klima uređaj za prostor od 40m2. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, trebam montažu solarnog grijanja, ali prije bi trebao još i konkretno odgovore o potrošnji i uštedi zbog savjeta za ugradnju. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, Razvedeni su radijatori za centralno grijanje, zanima me montaža i prilagodba grijanja na drva, peć i kotao te spajanje na sustav radijatora. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, montaža na trećem katu, stan sa tri sobe (jedna velika i dvije male), postojeća podžbukna instalacija (stara otprilike 15 g).Montaža potrebna što prije. Lijep pozdrav
Poštovani, potebna je kupnja klime s motažom. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, Specifičan je zahtjev pa bi htio kontakt da se direktno čujem s izvođačima. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, potrebno postaviti peć na drva i 6 radijatora, jedna lojtrica i kombinirani bojler u kupaoni .Treba provesti kompletno centralno grijanje. Hvala