Nakon bojanja stana.
Ciscenje stubista, pranje ulaznih vratiju, ciscenje oko zgrade. Volticeva 2. Molim ponudu na mail.
Naime nakon obavljenih građevinskih radova i svih ostalih potrebna mi je žena koja bi očistila jednu etažu u kojoj nema namještaja ali ima čišćenja prozora i vrata i kupaone. Ja sam u Zagrebu, sjeverni dio grada.
Poštovani, trebam ponudu za čiščenje stubišta u Splitu na adresi Mažuranićevo šetalište 44. Radi se o portunu s prizemljem i 5 katova s ukupno 10 stanova. Ne znam kolika je površina za čiščenje. Plaćanje bi se vršilo preko Stanouprave. Hvala.
Standardno čišćenje poslovnog prostora sa sanitarnim čvorom i kuhinjom. Uz dostavu potrošnog materijala za sanitarni čvor i kuhinju.
Čišćenje i prijem gostiju
generalno čisšćenje stana 2,5 soba sa kompletnim čišćenjem namještaja ,prozora-roletne , vrata i kupatila. Očekujem vrhunsku uslugu. lp