ZIB - DRVO, obrt za uslužno rezanje drva i ostale usluge, vl. Zoran Blažević, Belišće, Ulica kralja Dmitra Zvonimira 68

Belišće
Uređenje okućnice

Drugi izvođači u blizini mjesta Belišće

Druge usluge u Valpovu i okolici

Nedavni upiti

Popločavanje 20 m² za vrtnu kućicu.

  • Površina terena: 20 m2
  • Koje usluge trebate?: Vrtne staze
  • Predviđena cijena: 850 €

Treba mi popločiti dio vrta na koju bi postavili vrtnu kućicu

Košnja travnjaka na 1000 m2

  • Površina terena: 1000 m2
  • Predviđena cijena: 250 €

Pokositi i raščistiti vrt od 600 m2.

  • Površina terena: 600 m2
  • Koje usluge trebate?: Izrada travnjaka
  • Predviđena cijena: 850 €

Vrt je padina oko m2, sa voćkama. Potrebno je pokositi i raščistiti vrt (samoniklo i razraslo grmlje). Sve druge eventualne radove možemo dogovoriti naknadno.

Izrada nacrta uređenja vrta s bazenom.

  • Površina terena: 300 m2
  • Koje usluge trebate?: Planiranje vrta - izrada nacrta
  • Predviđena cijena: 1.500 €

Poštovani, treba mi nacrt uređenja vrta sa bazenom sa ljetnom kuhinjom.

Košnja trave na parceli od 1100 m².

  • Površina terena: 1100 m2
  • Predviđena cijena: 220 €

Molim ponudu za košnju trave na parceli od m². Parcela zadnji put košena prije manje od godinu dana.

Uređenje okućnice s kaskadama na 1000 m2.

  • Površina terena: 1000 m2
  • Koje usluge trebate?: Planiranje vrta - izrada nacrta, Zemljani radovi (ravnanje, nasipavanje, iskop ...), Sadnja biljaka, Izrada travnjaka, Vrtne staze
  • Predviđena cijena: 18.500 €

Imamo pored kuce teren na kosini od kojeg želimo dvije zelene kaskade. Imamo viška zemlje od građevinskog iskopa i mislimo da bi se mogla iskoristiti za nasipavanje i izradu tih kaskada. Također trebamo urediti zelene površine oko kuće i kaskadne terase koja ima dvije etaže a koja je dio/ produžetak kuce. Ideja je da se okućnica uredi i lijepo spoji s donjim dijelom zemljišta koji je poljoprivredni - voćnjak i povrtnjak.

Izrada travnjaka na 50 m2.

  • Površina terena: 50 m2
  • Koje usluge trebate?: Izrada travnjaka
  • Predviđena cijena: 750 €

Održavanje zelenih površina na 200 m2.

  • Površina terena: 200 m2
  • Predviđena cijena: 120 €

Održavanje

Košnja trave na 440 m2 terena s padinom.

  • Površina terena: 440 m2
  • Predviđena cijena: 220 €

Poštovani, trebala bih košnju trave na terenu koji je na padini, nije izgrađen. Zemljište se nalazi u sjevernom dijelu grada, u blizini žičare. Molim Vas povratnu informaciju da bi to bilo moguće da to naporavite. Srdačan pozdrav

Zemljani radovi i postavljanje opločnika na 400 m2.

  • Površina terena: 400 m2
  • Koje usluge trebate?: Zemljani radovi (ravnanje, nasipavanje, iskop ...), Postavljanje opločnika
  • Predviđena cijena: 5.500 €

Vanjski radovi oko kuće. Spajanje vanjske kanalizacije na septičku jamu, spajanje oborinske vode na gusternu, uređenje okoliša-ravnanje terena, nasipavanje humusa, uređenje opločnika.