Postava na kosi višestrešni krov. Prema uvjetim Elektre Zagreb instalirana snaga 2,8kW.
Trebam postaviti solarne ploče na krov zgrade, a da ponuda bude od 18 do 20 kn, neovisno o broju solarnih ploča Trebam kolektore za struju, za poljoprivrednu zgradu
Trebali bismo plinara koji može skratiti i zatvoriti plinsku cijev u kuhinji jer nam plin u kuhinji neće trebati, a kako ne bismo morali rezati kuhinjske ormariće na mjestima gdje pllinska cijev prolazi.
Provjera ispravnosti etažnog plinskog sistema
Zelim elektranu za 6 do 7 kw
Potrebno 50 kw panela
Krov kuće gleda istok-zapad
3,5 kW 10 panela na krovu objekta od m2
Postavljena je nova plinskainstalacija, ali bi je problem dubine, jer su postavljene nove pločice na stare. Došao je serviser i rekao da mi je iscurila voda iz bojlera, a da on baš ima mašinu za rezanje. Pločice su nove. On nije mogao ostvariti ciljanu tehniku. Izgleda da nije dobro spojio. Čak je nagurao ljepilo okolo. Iz zida mi curi kap po kap. Drugi problem mi je termostat koji reagira samo ako okrenem prejako 25, ako je grijanje manje, ne reagiraju radijatori.