je mlada ustanova za obrazovanje i želimo promovirati naše obrazovne programe u Hrvatskoj i u Europi. Programi su akreditirani od UK akreditacijskog tijela na nivou preddiplomskih i diplomskih studija, a želimo promovirati i naše kratke obrazovne programe iz područja poslovanja. Druga sestrinska tvrtka u našem vlasništvu je Recruitment d.o.o. koja je registrirana agencija za zapošljavanje te se želimo putem digitalnog marketinga predstaviti poslodavcima kao tvrtka koja raspolaže stranom radnom snagom svih profila i koja može biti medijator u zapošljavanju stranaca u hrvatskim tvrtkama.
Usluga fizioterapije i masaže u vašem domu, nudim usluge vježbanja, rad s starijim i nemoćnim osobama, cerebralne paralize, moždani udar, neurološke bolesti. Razna kronićna i akutna oboljenja. Očekujem da mi se javi što više klijenata,po mogućnosti zapadnog dijela Zagreba
Klasičnom promotivne oglašavanje na društvenim mrežama i vođenje profila društvenih mreža za moj restoran
Potrebno kreirati i optimizirati google oglase, te postoaviti google analytics za iste. Tj kreiranje i praćenje triggera konverzija.DANAS
Molim Vas da me kontaltirate isključivo mailom.
Ja sam ,konsultant sam zdravlja jedne ruske kompanije Sada radim online i zanima me koliko je kod vas oglasavanje Fb stranice Ja imam stranicu od 5 tis ljudi ali kada radim oglasavanje nemam efekta od oglasa jer po svoj prilici ne kreiram dobro publiku i tako i ne dolazim do potencijalnih klijenata i kupaca
Mi smo firma koja se bavi web prodajom donjeg rublja. Trenutno bi išli u neku ozbiljniju kampanju s stručnjakom za marketing. Ono što očekujemo i tražimo je to da se sastavljaju oglasi u dogovoru s nama i u dogovorenom periodu. Očekivanja su za početak da se uloženo vrati i da bude neka zarada.
Tražimo stručnjaka za Facebook i Google oglašavanje za online shop. Molimo sve zainteresirane da se jave putem emaila.
Na gornjoj adresi se nalazi moj osobni projekt za kojeg se nadam da će mi donijeti novce, pa možda se i pretvoriti u uspješan startup, no imam veliku prepreku u ostvarenju tog cilja a to je da ne znam privući posjetitelje, a još manje zakupitelje (moje područje je programiranje a ne marketing). Probao sam pokrenuti Google Ads kampanju no pauzirao sam ju pošto nisam imao nijednu konverziju ni nakon 15 klikova. Stranica je vođena idejom da posjetitelje odmah pri učitavanju slučajnim izborom preusmjeri na jednu od stranica za koju je netko odlučio platiti reklamu. Sam proces plaćanja se odvija kroz sučelje same stranice, gdje korisnik prvo odabere na koju stranicu želi da se preusmjeri, te kad želi da mu reklama istekne (1, 3, 6 ili 12 mjeseci) i broj "tokena" (više tokena znači više šanse za slučajni odabir).