Dečki su napravili kvalitetan posao, sve je bilo gotovo u jednom danu, te su sve počistili za sobom.
Izvođač me iznenadio javljanjem za izvođenje radova isti dan, brzim dolaskom na dogovor kao i brzim i kvalitetnim izvođenjem dogovorenog.
Brzo, uredno, korektno.
Zadovoljan sam odrađenim.
Sve je bilo super, sve pohvale.
Radi se o maloj kuhinji čiji zidovi trebaju malu rekonstrukciju. Radovi bi bili u 5.mjesecu ako je moguće.
Obiteljska kuca -gletanje i bojanje. Molim ponudu.
Na zidu u hodniku je marmorin isti takav marerijal bi stavila ponovno znači hodnik i stepenište.
Novi prostor od 30m2.
Unutrašnje bojanje bijelom bojom stana u Splitu, uz mjestimične popravke / gletanje oštećenih dijelova zidova.
Stan ima 50m2. Bojanje u bijelu boju. Na 2-3 mjesta je malo napukao zid.
Bojanje plafona,zidova u bijelu boju.
Poštovani, Susjedu iznad je pukla cijev i nama je procurilo. Šteta je slijedeća: Kupaonica: 1.9x1.15m2 strop- skinuti postojeću knauf ploču i mineralnu vunu, postaviti novu mineralnu vunu i novu vodootpornu knauf ploču koju treba, pogletati i prefarbati normalnom bijelom bojom. Kuhinja: 2,75x3,57m2 strop i zid- mrlja na stropu i dijelu zida, mrlju cca 1m2 treba ostrugati, pogletati, a cijeli strop i jednu stranicu zida prefarbati normalnom bijelom bojom. Visina prostorije 2.7m. Hodnik: 1.3mx3.2m strop - treba prefarbati normalnom bijelom bojom. Također treba postaviti 6m2 zidnih obloga (obloge bi mi nabavili). Slike se mogu vidjeti i ovdje: https://app.box.com/s/i89hq2ckow32dx7z4p53xb7juqx0db1d Možete nam izdati okvirni predračun za navedene radove? Ako je potrebno još informacija molim nazovite.
Stan 55 kvadrata .
Radi se o adaptaciji kuće u Ivancu. Stara žbuka je sva skinuta, a zidovi su strojno ožbukani prije godinu dana. Pola zidova je ožbukano (cementno vapnena žbuka i 2 x gletano i obrušeno), a druga polovica su Knauf zidovi i stropovi (2 x gletano i pobrušeno). Molimo ponudu samo za ruke, a za ponude s materijalom molimo da navedete čije boje dajete u ponudi.