Cijena dobra, kvaliteta dobra, rok dobar. Odlično!
Poštovani, Bojanje unutranjih zidova i stropa u dva apartmana bijelom bojom. U jednom apartmanu potrebno je ugraditi 3 mala pvc prozora 60 x 60 i urediti špalete oko njih prije bojana, ukoliko je moguće, ukoliko ne taj dio ću drugačije riješiti, Molim ponudu za bojenje. Hvala.
Poštovani, Proširila bih postojeći wc u kupaonu micanjem pregradnog zida kuhinje i jednu sobu uredila kao kuhinju s boravkom i još nekoliko izmjena u cilju dobivanja dva stana sa zasebnim ulazima,znači još jedna ulazna vrata u drugi stan, ali sve unutar postojećih gabarita stana koji se nalazi u stambenoj zgradi, sa time da nije uvjet postavljanje zasebnog brojila za struju, a vodomjer niti sada ne postoji nego se trošak dijeli po broju osoba). Adresa: Sloboština, Bolšićeva 23 Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, molim ponudu za oblaganje zidova. Kontakt broj od muža + 98 . Lijep pozdrav
Poštovani, trebam oblaganje stropa i nešto malo zida kanufom. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, tijekom svibnja/lipnja planiram adaptirati stan i to: zamjena parketa 50m2, zamjena pločica u kupaoni, te zamjena kade, umivaonika, wc školjke (sve ostaje na svom mjestu), zamjena sobnih vrata (5 kom) te završno ličenje svih zidova. Lokacija: Zagreb, Malešnica. Molim ponudu. Pozdrav!
Poštovani, trebam renovirati stan od 47 kvadrata,oličiti zidove i stropove kao i unutarnju stolariju,pretpostavka je da će se negdje ukazati i potreba za struganje i gletanje. Radovi ako može idući tjedan. Molim ponudu. Hvala
Poštovani, trebam obradu zida od knaufa, gletanje i bojenje. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, Živim u Zagrebu, trebam djelomično rušenje zidova zbog promjene svrhe prostora, promjena mjesta nekim utičnicama, nešto postavljanja knaufa, djelomično skidanje pločica, nadomjestak parketa i pragova, gletanja, farbanje zidova. Visoki stropovi 3,20m. Centar grada Zagreba. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, trebam bojenje zidova u dvorani i eventualno struganje stare boje. Molim ponudu, Hvala.
Poštovanje, treba mi pogledati i pofarbati u bijelo kuću od m2, sredinom 5 mjeseca u Opatiji. Kuća se još gradi, ali gletanje bi bilo sredinom 5 mj, a farbanje početkom 6 mjeseca. Jako je bitno da bude u to vrijeme, odnosno da radnicu budu tada na raspolaganju jer lovimo sezonu. Molim ponudu, Hvala. bizi