Vanjske klupčice: materijal granit debljina 2 cm x25 kom 4; x10 kom 2; x10 kom 2; x10 kom 3; x10 kom 2; x10 kom 3; x10 kom 2; x10 kom 2; x10 kom 2; x10 kom 2; Unutarnje klupčice: kamene, ali nešto što je jeftinije od granita debljina 2 cm x10 kom 4; x25 kom 2; x25 kom 2; x25 kom 2; x25 kom 2; x20 kom 1; x25 kom 2; x25kom 2; x25 kom 2; x10 kom 2; x10 kom 2 Molimo u ponudi poslati slike uzoraka ili neku poveznicu na web stranicu gdje se mogu vidjeti svi uzorci.
Pozdrav, volio bi popločati dvoriste prije postavljanja nadstresnice ispred 2 apartmana. Trenutno je ispred apartmana beton te bi trebalo obaviti i pripremu podloge prije popločavanja.
Trebala bi nadgrobnu ploču od brackog kamena ili svijetlog mramora, cca dimenzija 50×50 i i okvir za grobno mjesto cca ×2.20. Napominjem da se radi o grobnom mjestu za dvije osobe, te da već ima izgrađen betonski okvir presvučen fugir masom. Slika u privitku kako bi otprilike htjela da to izgleda. Unaprijed zahvaljujem na informacijama
Normalni spomenik srednje klase crne boje
Potrebno je popločavanje vrta stana u prizemlju, lokacija Jarun, Zagreb. Površina cca 13 m2. Pogledajte slike u privitku. Radi se o vrtu opasanom betonskim zidićem na kojem se sad nalazi šljunak. Jedan dio želim popločan kamenom s izgledom stare opeke, da se dobije onaj stari rustikalni izgled (voljan sam saslušati druge prijedloge). Drugi dio pod stepenicama betonaža 5cm ili popločavanje ako je jednostavnije. Radovi bi obuhvaćali: - poravnavanje i zbijanje podloge (zemlja) - ugradnja i zbijanje podloge za opločnike (pijesak ili beton) - ugradnja opločnika
Za dva grobna mjesta na već postojećem grobu na kojem su prije 30 god. napravljeni i "zubići" za nadgrobne ploče treba napraviti 2 pokrovne ploče a na jednu treba napraviti i nadgrobnu ploču za mojega sina. Postoji nadgrobna ploča ali bih zasebnu ploču na jednom od pokrova. Grob je na groblju Viktorovac Sisak, polje br. 6.
Što jednostavnije ,povoljnije i lijepo .Dimenzije koje idu .