Sve je bilo super. Došao je u točno vrijeme, trudio se, napravio posao bez greške. Jako sam zadovoljna pristupom poslu i napravljenim.
Zadovoljan sam.
Sve je bilo dobro.
Jako pedantno i precizno obavljen posao. Sve pohvale za firmu K - ELEKTRO d.o.o.
O nama: Firma K-ELEKTRO d.o.o. iz Belišća bavi se elektroinstalacijama i ugradnjom sunčanih elektrana. Certificirani smo instalateri sunčanih elektrana i radimo po principu ključ u ruke. Ukoliko ste zainteresirani za ponudu možete nas kontaktirati.
www.apartmani-san-antonio.com MORAM VAM REĆI DA SAM POSTAVIO 5 KOLEKTORA ZA TOPLU VODU - God:
Kuća na dvije vode orijentacija jug Sjever. Južni krov 9,5 m x 6m sa usječenom terasom 3x3,5m,sjeverni 9,5 x 6 m.Skale unutar kuće do krova,drvene grede ,crijep,dovedena struja. Kuća na dvije etaže centralno grijanje snage 12-24 kw .na strujuUkupna godišnja potrošnja cca kw.
Molim pnudu za solarnu elektranu na obiteljskoj kuči stambene površine oko m2 a trenutni prosjek računa za struju je kn mjesečno. Kuča ima novi krov ogromne površine jer je garaža u sklopu kuće. Pokrov je crijep. krov je veličine m2 na dvije strane
Poštovani, željeli bi ugraditi solarnu kućnu elektranu po modelu "ključ u ruke".
Molim ponudu za izgradnju fotonaponske elektrane na krovu moje kuće u Samoboru. Posjedujem svu potrebnu dokumentaciju: glavni projekt za fotonaponsku elektranu snage 6,75 kW na DC strani, odnosno 6kw na AC strani, izlazna snaga u smjeru predaje prema mreži ograničit će se na 3,68 kw. Temeljem takvog glavnog projekta dobio sam suglasnost elektre o mogućnosti priključenja na mrežu kućanstva s vlastitom proizvodnjom, te ponudu elektre za opremanje obračunskog mjernog mjesta kućanstva s vlatitom proizvodnjom.
Molio bih ponudu za solarnu elektranu za poslovni prostor (caffe bar). Priključak na mrežu je monofazni (poslovni korisnik), prosječna potrošnja u proteklih 5 godina je oko 20. kw godišnje. Lokacija postavljanja solarne elektrane: https://goo.gl/maps/grUuuwzgD3uhzpzJ9 (45°8′52″ S 18°42′24″ I). Smjer krova je jug-jugozapad površina cca 50m2 i zapad površina cca 30m2
8kW ili 9kW