Obavio je farbanje stana na najgori mogući način i ujedno toliko zamazao stan da sam ga jedva očistila. Popravke koje su trebali odraditi uopće nisu odradili. Stan su farbali s prskalicom i poprskali su namještaj i podove. Užas jedan. Na žalost jedno jako loše iskustvo.
Fasada postoji, treba samo sanacija oko tri proboja cijevi (plin 2x i odvod nape), špaleta oko prozora x90 cm ( klupčica postoji ). Fasada je 4 cm perlit a završni sloj je bijeli sep ( Samoborka ) Treba samo popuniti postojeće proboje i napraviti špalete jednog prozora i sve onda premazati bijelim FASADEXOM Visina je u razini prvog kata, treba skela, kuća je obiteljska katnica. Plaćanje gotovina po izvršenju radova., materijal sam nabavljam
Potrebno mi je pobojati m^2 zidova i stropova (neki od stropova su nakoseni jer je stan na najgornjem katu pa im je kalse pristupiti). Treba zastiti podove prije bojanja (stan je 61m^2), postrugati staru boju, interpregnirati nakon struganja i pobojati poludisperzivnom bijelo bojom. Zamolila bi cijenu razbijenu po stavkama. molim ponudu na mail ili pozive u poslijepodnevnim satima
Potrebno je sanirati (zatvoriti) knauf-fiksni spušteni strop s kojega smo zbog radova unutar tog prostora demontirali cca 2m2 (jedan otvor). Nakon zatvaranja tog otvora, strop je potrebno završno obraditi i obojati bijelom bojom (obojati cijeli strop, cca 25m2 Lokacija gdje treba izvesti radove: Zračna luka Zadar
Imam stan od 38 m2. Zadnji put je farban prije 5 godina, ali se unutra pušilo pa su zidovi požutili. Nema oštećenja zidova ili struganja stare farbe. Treba mi ponuda za farbanje sa vašom bojom. Vi trebate dati i trake i najlone za zaštitu, zaštiti namještaj, te očistiti boju sa poda nakon obavljenog posla. Posao bi trebalo obaviti u razdoblju od 05. do 20. siječnja.
Poštovani, Radi se o novoizgrađenom objektu, potrebne su slijedeće radnje: -dobava i izvedba pregradnog zida debljine mm (CW 50/), obostrano dvostruka obloga s pločama tipa A, ispuna mineralna vuna 50 mm, površine pripremiti za ličenje, u kupaonici potrebno koristiti impregnirane vodotporne ploče -dovratnici kom 7 Molim cijenu i bez materijala, prednost izvođačima koji se bave gletanjem i ličenjem ožbukanih zidova. Površina ožbukanih zidova m2, gipskartonskih m2.
U sklopu rekoviranja stare kuće: montaža spuštenog stropa od gipskartonskih ploča, s potkonstrukcijom u jednoj razini (radi manjeg gubitka visine) te postavljanjem termoizolacije od mineralne vune s parnom branom. Iznad spuštenog stropa ostaje stari strop od trstike pričvršćen za drvene grede, općenito u dobrom stanju. Ukupna površina spuštenog plafona je cca 75 m2
Gletanje, priprema za bojanje i bojanje stropova i zidova u suterenu obiteljske kuće. Ukupna površina zidova je cca m2, stropova cca 70 m2. Zidovi većinom betonski, dijelom stara boja, jedan zid je od GKP. Stropovi svi GKP. Lokacija Zagreb, donja Kustošija. Visina stropa 2,70. Sve u bijelu akrilnu boju.
FASADA: Rad na izradi fasade po sustavu ETICS uključuje dobavu i ugradnju grafitnog stiropora (λ=0, W/mK) deblj.12 cm te svih materijala i radova do pune gotovosti sustava.Rad se sastoji od zaštite stolarije prozora i vrata, ljepljenja toplinsko izolacionih ploča,postave pričvrsnica-tipli,postave sokl i kutnih profila,morta i mrežice za armiranje te izrada impregnacije i sloja završno dekorativne akrilatne žbuke debljine do 2 mm u svijetloj boji po izboru.Sve izvedeno po uputama proizvođača sustava kao ROFIX ili sl. SOKLE: Isto kao i prethodno, Isto kao st.2 samo oblaganje i obrada sokla fasade stirodurom XPS deblj.10 cm (λ=0, W/mK) i završna obrada Teraplastom.
Poštovani, molim vas ponude za oblaganje zidova i spuštanje stropova. Potrebno je priložiti zidove u sobama sljedeće kvadrature: x, x, x, x i x. U prve 3 sobe je potrebno i spuštanje stropova za 20ak cm (trenutna visina ). Također, prve dvije sobe imaju vanjski zid koji nema izolaciju pa vas molim informacije o mogućnostima unutarnje izolacija (+).
Zdravo, potrebno je na staru fasadu ( čvrsta podloga nije potrebno struganje ) uraditi nanos lepila 2x i mrežice. Zatim treba uraditi zaključni sloj fasade 1.5 mm u beloj boji. Treba odstraniti jedan vertikalni oluk i ponovo ga vratiti. Na tom delu fasade su dva prozora ( potrebna obrada sa pvc vogalima ). Objekat je visok cca. 6 m i širok 7 m. Objekat se nalazi u Barbarigi. Lp.