Zamjena ormarića s ogledalom u 2 kupaone. Led svjetlo i utičnice u ormarićima. Montaža.
Pozdav, potrebna je promjena starih el.instalacija u stanu od 60 m2 i ugradnja nove kutije, fidovke i prekidača.
Postavljanje električnih instalacija u temeljima za montažnu kucu, gromobran, klizna kapija itd.
Poštovani, Na obiteljskoj kući (Fraterščica - Črnomerec) sa jednim trofaznim priključkom želimo razdvajanje struje na 4 priključka (4 vl. etažirana stana) za svaki stan potrebno brojilo kao i za zajedničke dijelove (garaža, podrum, stubište). Možete li nas posjetiti i napraviti ponudu za radove na razdvajanju instalacija. Hvala i srdačan pozdrav,
Izgradnja kuće, instalacije
Radimo adaptaciju kupaonice, trebamo razvesti novu mrezu. Tri rasvjetna tijela, tri uticnice, bojler, i kupaonski prekidac. Kupaonica ima 6m2. Sa zavrsnom montazom.
Trebam električara da dođe na lokaciju, izvidi stanje i da ponudu za sljedeće radove. Radi se o stanu u starogradnji. Potrebno je pogledati stanje električnih instalacija te dati ponudu za: - eventualnu zamjenu starih instalacija (dn. boravak, kuhinja, 2 sobe, wc i hodnik) - dodati nove utičnice i rasvjetu po potrebi, izmjeniču sklopku u hodniku, izvod za klima uređaj - novu kutiju s modernim osiguračima, FID-om, itd. (trenutno su stari, keramički osigurači) .
Drugi kat kuće (dvokatnica), dnevni boravak, hodnik, dvije spavaće sobe, kupaonica i kuhinja. U svakoj prostoriji je potrebna rasvjeta i nekoliko utičnica ovisno o prostoriji, otprilile 30ak utičnica ukupno. Prostor je novogradnja te se trenutno postavlja knauf.
Imam 4 apartama u kojima treba zavrsiti radove , a u druga dva kompletno staviti struju