Poštovani, trebala bih brušenje i bojanje štokova i 5 vrata u bijelu boju.
Treba mi usluga brušenja i bojanja 6 vrata i štokova i bojanje zidova u bijelo. Stan je 50m2 te bi trebalo skinuti staru boju, pogletati i ofarbati u bijelo.
Okvirna cijena za m2. Kuhinja, kupaona i hodnik su primarni.
Samo drugu bojo preko ove silikatnu, skela je postavljena
Poštovani, Trebam zastitu, smirglanje i 2 ruke farbanja PVC stolarije iznutra i izvana. Sav matrijal je kupljen
Novogradnja, obiteljska kuća, napravljena unutarnja glet žbuka, potrebno završno pogletati i opiturati sve zidove sa svim potrebnim fazama.
Spavaća soba (cca 12m2) - oštećenje na stropu i pregradnom zidu usljed izljeva vode na katu iznad nas. Potrebno struganje/kitanje zida na tom dijelu - oštećenje je vidljivo na slici dodanoj kao privitak. Ostatak sobe - struganje po potrebi i bojanje običnom bojom, a dio zidova koji su izloženi prema vanjskoj strani zgrade bojali bi termo izolacijskom bojom.