Poštovani, Radi se o ugostiteljskom obrtu u općini Plitvička jezera. Mjesto Korenica.Trenutni knjigovođa više nije u mogućnosti voditi naš obrt pa trebam nekog novog. Bilo bi poželjno ponude iz gradova Gospić ili Slunj, uglavnom nešto u blizini Korenice, a ako i ne bude ( u blizini) nije problem. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, otvaramo paušalni obrt koji će se baviti prodajom nekretnina, obrt bi trebao biti otvoren kroz mjesec dana. Molim ponudu za knjigovodstvene usluge. Hvala.
Poštovani, trebam godišnji obračun knjiga za uslužni . Kontakt osoba Drago. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, Mi smo tvrtka od 7 zaposlenih, s tendencijom širenja do 10 ljudi, osnovani smo ., i trebamo knjigovođu koji osim što je stručan u vođenju knjiga prema hrvatskih zakonima i standardima, je elokventan s engleskim i može raditi knjige i izvještaje prema internacionalnim standardima, i surađivani s knjigovođama izvan Europe. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, molim ponudu za knjigovodstveni servis. Ljekarne (3 ljekarne) - kontakt osoba Lp
Poštovani, otvoro sam firmu prijeje 3 tjedna, cilj mojeg poslovanja je raditi i Njemačkoj, trebam knjigovodstvo koje će izbjeći dupo oporezivanje. Firma se bavi uvođenjem instalacija vodovoda, kanalizacije i plina i instalacija za grijanje i klimatizaciju . Sven Cupan Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, trebam ponudu za knjigovodstvene usluge. Za d.o.o koji se bavi pružanjem poduka. Mirela Polgar Hvala.
Poštovani, molim ponudu za knjigovodstvo za firmu j.d.o.o. Tek smo otvorili firmu koja za trgovinu na malo preko pošte ili interneta. Kontakt osoba: Dominik Šporčić. Lp
Poštovani, poslujemo nekoliko mjeseci i bavimo se ugostiteljstvom. Htjeli bismo promjeniti knjigovođu, imamo 3 zaposlenika 2 na puno i 1 na pola radnog vremena. Kontakt osoba: Nataša Šalamon. Molim ponudu. Hvala.