Poštovani, Okvir 76mm/85mm s alu. pragom 2 x Krilo otv. vani ulaznih vrata SIGURNOSNI OKOV-osnovni stupanj: 1 x Ul.vr.li.45/92 R4 gl.dv. 1 x Ul.vr.pomo.krilo desno veliko Prečka 82 mm Boja profila : MOČV. HRAST Boja brtve : CRNA Staklo:TERMO 2 x izo-staklo 4-16-4 Low-e Ug=1,3 2 x ŽIČANO BIJELO 4-14-6 Mjere: x Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, Trebam klizna sobna vrata širina ()cm, visina cm. Klizno preklopni mehanizam unutar štoka. Ne bi htjela klizna vrata izvan okvira. Ne želim da svjetlost ide u sobu, neka bude tamno staklo. Muž je stavio prilagođena šiber vrata koja zauzimaju prostor na zidu kuhinje, čuju se kada klize. Dio staklene stijene je ostao i to je baš neuredno i sve se čuje i vidi. Molim ponudu za staklena i drvena sobna vrata. Hvala.
Poštovani, molim ponudu za ulazna vrata dimenzija x. Hvala
Poštovani, u novoadaptiranom stanu na Trešnjevci trebam ovakva staklena vrata od kaljenog stakla (mutno) s aluminijskim rubovima, sa ugradnjom u otvor od x -lijevo i desno knauf zid 10cm, gore AB, dolje parket bez pragova i utora, dolje samo da bude trn po kojem klize. Na rubovima je aluminij malo zaobljen pa može se na taj način otvarat, ne treba ručka. U privitku skica i dimenzije. Molim ponuud. Hvala.
Poštovani, Trebam PVC ulazna vrata bez stakla, koji su bolji toplinski izolator i da ima protuprovalna svojstva. Iznad vrata je potrebno skinuti staklo i zazidati istu rupu, ukoliko to radite. Površine 30cm. Dimenzije vrata 93*. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, trebam vrata,dimenzije otvora : širina cm , visina cm. PVC vrata bijele boje , vrata -cm + fiksni dio 40-45cm, vrata i fiksni dio trebaju biti u staklu. Lijep pozdrav
Poštovani, molim ponudu za ulazna vrata po mjeru, a mjere su slijedeće cm visina i cm širina, a moze širina otvora biti i 1 metar. To su vrata za ostavu. Ukoliko sve bude u redu biti će potrebna još 1 vrata. Moj telefon je 01/- ili mob. /- . Hvala.
Poštovani, trebam ulazna vrata dimenzija cm sa cm .Molim ponudu. Hvala
Poštovani, Zanima me ponuda izvođača za ugradnju ugradbenih kliznih sobnih vrata 75/85 x ( sa kazetom) , ne na šinu. Hvala.
Poštovani, Dimenzije otvora su x, nama treba fikser x i vrata ulazna x . Sve u staklu. Kvaka s obje strane. Lijep pozdrav