d.o.o: pokrenut stečajni postupak po računu tvrtke nema aktivnosti cca 1,5 godinu Zadnji obrazac poslan u poreznu 8/ godine prethodni knjigovođa prestao sa radom iz zdravstvenih razloga porezna se počela javljati sa zahtjevima za obrascima koji meni nisu poznati niti imam vremena izučavati o čemu se radi do potpunog brisanja tvrtke proći će još minimalno 6 mjeseci te bi vam ukupan iznos platili unaprijed Mundi j.d.o.o: po računu tvrtke nema aktivnosti cca 1,5 godinu tvrtka je aktivna, plan je stečaj kroz naredni period Zadnji obrazac poslan u poreznu 8/ godine prethodni knjigovođa prestao sa radom iz zdravstvenih razloga porezna se počela javljati sa zahtjevima za obrascima koji meni nisu poznati niti imam vremena izučavati o čemu se radi molim vas ponudu, uplatu bih vršila mjesečno/tromjesečno Dodatne informacije: Mundi j.d.o.o je u mojem vlasništvu, dok je d.o.o u vlasništvu druge tvrtke iz Luxemburga, koja je dio korporacije iz DE, te sam u njoj bila samo direktor Osobno se nalazim u UK trenutno, što otežava rad sa papirologijom kada se radi o mojim potpisia, no sva dokumentacija je u Zagrebu. Bila bih vam vrlo zahvalna kada bi se što prije javili sa odgovorom, Ukoliko postoji potreba za dodatnim pitanjima molim vas kontaktirajte me putem vibera na , putem maila ili skypea (valeria-toth).
Poštovani, Otvaram ured Andrea . Trebam ponudu za vođenje knjiga za samostalnu djelatnost. Hvala.
Poštovani, Imamo 3 kafića ,dva na firmi i jedan na obrtu. Molim ponudu i način poslovanja. Hvala.
Poštovani, trebam ponudu za knjigovodstvo. Obzirom da se radi o turističkoj ageniciji broj izdanih računa u sezoni je oko , a primljenih 40. Van sezone broj izdanih računa je oko 10 a prmljenih oko 5. Molim Vašu ponudu, Hvala.
Poštovani, Trebam dvojno knjigovodstvo za udrugu . . . Tek smo osnovali udrugu i trebamo knjigovođu. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, bavimo se terenskom prodajom ,do sada smo sami vodili knjigovodstvo. Molim Vašu ponudu. Hvala
Poštovani, trebam ponudu za knjigovodstvo. Hvala.
Poštovani, u pitanju je novo poduzeće, trebam knjigovodstveni servis, Molim Vašu ponudu. Hvala.
Poštovani, molim ponudu za financijsko i robno knjigovodstvo. Firma se bavi vozilima, to je glavna djelatnost. Imamo u namu oko aparata za vodu. Nema fiskalne kase sve se plaća virmanom. Molim da u ponudu uvrstice cijenu Vašu usluge u koju je uključen završni račun. Dostupni smo i na broj . Lijep pozdrav.
Poštovani, u planu je otvaranje firme koja bi se bavila nekretninama i turizmom. Tražim poticaj od države,trebalo bi se rješiti krajem ove godine ili početkom sljedeće. Molim ponudu. Hvala