Poštovani, potrebne su mi podne pločice izgledom kao laminat, dužine 48 cm i širine 35 cm na cca 30 kvadrata. Postoji po sredini stup i sa svake strane po jedan. Mjesto radova je u Moravču (kod Adamovca). Radovi su planirani kroz idućih dva ili tri tjedna. Molim ponudu, hvala.
Poštovani, potrebno mi je postavljanje novih pločica u kupatilu. Pločice su do vrha zida, oko 6 m2 je na podu, ostalo su zidne. Već imam kupljene pločice i sav ostali materijal, potreban mi je majstor samo za postavljanje novih. Sama ću skinuti stare pločice. Molim ponudu, hvala.
Poštovani, molim ponudu za postavljanje parketa.Postoji mogućnost još jedne prostorije. Lijep pozdrav
Poštovani, uređujem potkrovlje i potrebno je postavljnje pločica u kupaonica od 4m2- podne i zidne. Molim ponudu. Hvala
Poštovani, parket nije potrebno preslagivati čvrsto je zalijepljen za podlogu osim na jednom mjestu se odlijepila jedna lamelica.Potrebno ga je prebrusiti kako bi se izjednačila boja jer je mjestimično tamniji nijanse a mjestimično svjetliji te eventualno pokitati ( stari namještaj je dugo stajo na istim pozicijama, zgrada je u N. Zagrebu, Utrine iz 70' godina). Parket je suh odnosno nema vlage. Molim ponudu. Hvala
Poštovani, radi se o novogradnji,potrebno je postavljanje pločica (podne i zidne). U privitku Vam saljem nacrte dvojnog objekta koji radimo u Kosinožićima. Moj objekt je veći sa 5 spavacih soba i bazenom, dok drugi objekt pripada drugom vlasniku i ne bio predmet Vaše ponude.Ukupnu površinu pločica mozete izvuci iz nacrta. Te radove imamo u planu raditi za par mjeseci. Radi se o kući za odmor. Adresa je u Kosinožićima. K.č. /6 k.o. Nova Vas. Netto površina objekta je m2. Ako Vam treba DWG verzija poslati cu Vam je. Lp, A.B.
Poštovani, većinu majstora sam organizirao, a bile bi mi potrebne ponude za parketara. Parketar bi mi trebao koji bi došao na konzultacije i dao ponudu sada, a usluge bi trebali negdje u drugoj polovici 10. mjeseca. Radi se o postavljanju malo manje od 50m2 drvenastog poda (parketa ili laminata). Molio bih ponudu mailom jer mi je malo stiska s vremenom. Radi se o stanu 55m2 u Križanićevoj u Zagrebu. Za sastanke s majstorima sam raspoloživ ujutro do 9 sati ili popodne iza 17 sati. Lijep pozdrav
Poštovanje, treba mi postaviti 10m2 podnih pločica. Lijep pozdrav
Poštovanje, treba mi postaviti keramiku na terasu 10 m2 i 6m2 ispred soba. Sad je beton. Lijep pozdrav
Poštovani, molim ponudu za postavljanje pločica,podne i zidne. Lijep pozdrav