Radi se o stanu u Krajiškoj ulici, Zagreb, kvalitetno građena stara kuća. Komplikacija: 3. kat bez lifta. Zamjena svih prozora, unutarnja vrata ostaju.
Renoviram stan u Splitu od 64m2, skidanje i postavljanje pločica kupaonica, hodnik i kuhinja, skidanje i postavljanje laminata u dnevnom boravku i kuhinji, brušenje i lakiranje parketa u 2 sobe. Razvesti struju i vodu po potrebi. Skidanje i postavljanje novih okvira i vrata. I gletanje.Hvala
U prizemlju bi na postojece plocice postavila laminat , na stropu knauf jer su grede. U kuhinji male kvadrature na zidu plocice i u kupatilu na postojece plocice postavila nove osim na jednom pregradnom.zidu na kojem treba skinuti stare. U jednom dijelu stropa treba napraviti otvor za stepenice koje bi vodile u sobu. Soba ima tapete koje ne bih skidala vec oblozila knaufom a drveni pod laminatom. Ako nije velika razlika u cijeni strop bih oblozila knaufom i smanjila visinu. Sada je u donjem djelu zid oblozen lamperijom i jednim dijelom sepom. Lamperiju bi poskidali i sve u sitni sep bijeli . Mozete li mi cca reci cijenu? Ako mozemo mi.poskidati sve lamperiju i ostalo.sta se moze koliko bi nam cijena izasla? Inace stancic se nslazina Cresu. Hvala!
Radovi u stambenoj zgradi, 4. kat. Radi se o adaptaciji dnevne sobe i kuhinje. Trebam postavljanje pregradnog zida dužine 3,5 m, visine 2,6 m. (u dnevnoj sobi, da se dobije još jedna soba). Rušenje pregradnog zida, dužine 3,8 visine 2,6 m (između dnevne sobe i kuhinje). Demontaža troje jednokrilnih, staklenih vrata. Postava jednokrilnih punih (ili kliznih) vrata. Zbrinjavanje i odvožnja materijala nakon rušenja zida. Postavljanje laminata na postojeći parket, na površinu otprilike 4 x 5,70. Demontaža ulaznih vrata od stana i stavljanje novih. Farbanje zidova unutar stana, cca 76 m2. Izmiještanje nekoliko utičnica (3-4) i dodavanje novih (2-3).
Radi se o garsonjeri u Maksimiru, u prizemlju zgrade izgrađene 50-tih godina prošlog stoljeća. Garsonjera ima hodnik, kuhinju i kupaonicu te jednu sobu od cca 20 m2. U garsonjeri je potrebno rušenje jednog zida i izgradnja novog te skidanje stare žbuke i plafona (nova žbuka i zid u knuf sistemu). Također, potrebno je premještanje vodoinstalacija i nova elektoinstalacija. Planira se i izmjena stolarije (dva prozora i ulazna vrata). Lijepo molim ponudu po navedenim stavkama. Srdačno,
Rušenje stana, čišćenje prostora, prenamjena prostora, 9. kat zgrade, defakto potpuno uređenje, bez većeg pomicanja trenutnog rasporeda prostorija. Vukovarska Split
mijenjanje pločica wc i kuhinja, nova kuhinja i mijenanje sanitarije, spušutanje stropova knaufom, mijenanje sobnih vrata, mijenjanje parketa u dnevnom boravku, bojanje zidova
Od grubih radova potrebno je srušiti 2 pregradna zida između postojeće kuhinje i kupaone kako bi se proširila kuhinja, te između postojeće ostave i WC kako bi se okrupnio prostor u kupaonu. Pripremiti novu kuhinju za izmjeru nove po mjeri (svi priključci + keramika na zidu i podu). Vodoinstalaterski radovi u novoj kupaoni i montaža WCškoljke, lavabo + kabina za tuširanje. Postavljanje keramičkih pločica u ulaznom holu, predsoblju, novoj kupaoni i kuhinji. Rušenje manjeg zida za otvaranje stubišta na kat. Zazidavanje 4 vrata i 2 prozora. Knauf radovi - pregradni zid (zatvaranje spavaće sobe na jednoj fronti - cca 25 m2) i popunjavanje manje rupe od otvaranja stubišta (cca 2 m2). Gletanje i farbanje zidova + priprema zida za kamin (obloga iza kamina). Odvoz svog otpadnog materijala. Molio bih i vremensku raspoloživost kao i dinamiku radova.
U postojećem stanju stana (jedna soba) potrebno je napraviti još jednu sobu na način da se smanji postojeća spavaća soba, te kuhinja pomakne prema dnevnom boravku. Prijedlog tlocrta je priložen, kao i postojeći tlocrt. Dodatno je potrebno u kuhinji napraviti keramičke radove (pločice) te promijeniti parket u stanu.