Vrijedan pouzdan stručan
Montaža jednog novog kuhinjskog elementa s ladicama, podizanje nivoa ostalog dela kuhinje i postavljanje radne ploče desnog dela kuhinje i novog sudopera. Postavljanje tanke metalne lajsne uz zid. Postavljanje vrata za mačke na ulazna vrata. Zamena jednog prozora.
Nova Ikea Metod kuhinja, duljine cca 3 m, sa gornjim i donjom elementima, ugradbeni adnjak i perilica sude, ind ploca sa 2 ringa, sudoper
Montaz kreveta i ormara
Potrebno je sastaviti garderobni ormar kupljen u JYSK u,ormar je dvokrilni sa ladicama i klasičnim vratima (sa šarkama)
Treba sastavljanje ormara koji je u djelovima I postavljanje u spavacu sobu. Velicina ormara je 2.7m. Prostor je osloboden za ormar.
Montaža trokrilnog ormara s kliznim vratima, dimenzije x. Ormar je već korišten, uredno razmontiran, složen, čeka novu montažu.
montaža i demontaža kuhinje
Sastavljanje kuta,stola stolica ,kupaonskog ormarica,mjenjanje lustera,i slqvina
Poštovani, treba složiti i montirati na zid IKEA kuhinjski element s napom te priključiti na struju. Osim toga, treba montirati vodilice za zavjese u dvije sobe.
Montaža ormara sa kliznim vratima i staklom dimenzija vis ; sir Kontakt moguć samo telefonom e mail ne radi.