Poštovani, obraćam Vam se s upitom vezanim uz izradu projektnog tipa postojećeg objekta. Naime, posjedujem rješenje Grada Zadra o davanju dozvole za obavljanje djelatnosti na pomorskom dobru. Na predmetnoj katastarskoj čestici već je postavljena drvena kućica dimenzija 4x3 m, koja se koristi u sklopu navedene djelatnosti. U postupku usklađivanja s uvjetima nadležnih tijela, u županiji su mi naveli kako je za ispunjenje svih potrebnih uvjeta nužno dostaviti projektni tip objekta. S obzirom na to da je kućica postavljena prije otprilike 6 godina, a od izvođača radova ne posjedujem potrebnu dokumentaciju, preporučeno mi je da se obratim ovlaštenom arhitektu/arhitektici radi izrade istoga. Zanima me postoji li mogućnost da preuzmete izradu projektnog tipa za navedeni objekt? Unaprijed zahvaljujem na Vašem odgovoru i stojim na raspolaganju za sve dodatne informacije. Srdačan pozdrav,
Poštovani, molim ponudu za uređenje međe. Ovim putem šaljem Vam broj katastarske čestice ., k.o.Draž, zk.ul.broj . Ujedno Vam skrećem pozornost kako je potrebno izvršiti samo radnju određivanja granične međe od postojeće ceste, Topolje -Bilje (), između navedene čestice , i čestice . Hvala
U stanu je Telemach optika. Ruter i glavni priključak su u dnevnom boravku. Internet je proveden samo u jednu sobu na priključak. Majstor iz Telemacha je to radio ali je morao prespajati žice. Moja želja je da se to napravi kako treba jer kada se taj spoj dira zna nestati veza i da se spoji internet i na druga dva postojeća priključka u stanu. lp
Potrebna usluga strojnog malčiranja/košnje poljoprivrednog zemljišta u Medulinu, Centinera, k.č.br. /18. Zemljište je košeno u kolovozu . godine tako da nema korova, zaostalih panjeva i sl, osim trave. Na zemljištu ima nekoliko stabala koja trebaju ostati netaknuta, a na jednoj strani ima hrpa vidljivog kamenja.
1 stan, 1 put mi treba usluga čišćenja, pola stana je očišćena već kuhinja i 2 prostorije, treba pomesti balkon, u dnevnom očistiti stakla, u 1 sobi pomesti i očistiti prozore i wc malo proći. Treba mi čišćenje do kraja tjedna. Iselili smo iz stana, želimo ga očistiti prije predaje ključeva vlasniku.
Nedavno sam kupila stan na Belvederu, kojem treba uređenje. Drvenu stolariju treba zamjeniti PVC stolarijom, staviti komarnike i venecijanere. Rolete su djelomično oštećene. Podovi od parketa su flekavi i škripe. Unutanja vrata treba dotjerati, a ulazna zamjeniti. Ne živim u Rijeci, radim, pa mogu doći uglavnom subotom poslije podne. Bila sam u stanu samo jednom, pa vam još ne mogu dati više detalja.
Zatražila sam ponudu za vrata, prozore i podove. Kada se to sredi, trebati ću prijedlog za uređenje interijera: predvorje, kuhinja, soba i dnevni boravak. Stan sam kupila nedavno, a u njemu je živjela starija osoba i dugo nije uređivan. Nalazi se na 1. katu, orjentacija zapad-jug. Ima balkon, dvije sobe, kupaonicu, kuhinju sa ostavom i predvorje. U stanu ću boraviti povremeno, jer ne živim u Rijeci.
Bijela (VxŠ) 1. x81,5 cm 2. x40 cm 3. x69 cm 4.x76.5 cm 5. x76.5 cm 6. x74cm Navedene dimenzije širine su izmjerene postojeće zaluzine, dok visina predstavlja stvarnu visinu prozora odnosno stakla. Ukoliko nemate navedene dimenzije ponudite standardizirane najbliže navedenim.
Tražim izvođača za kompletne električne instalacije u novogradnji obiteljske kuće u Novakima Bistranskim, prema projektu koji prilažem. Razvodi su mogući preko spuštenog stropa. Po dogovoru možemo napraviti detaljniji troškovnik ili izvedbeni projekt, ali molio bih okvirnu ponudu. Za sva dodatna pojašnjenja slobodno me kontaktirajte telefonski. Početak gradnje je je 05/26. Projekt uključuje: - prekidači: isklopni 11, izmjenični 18, križni 2 - utičnice: jednostruke 33, duple 26 - rasvjetna tijela: 33 - IC senzori: 3 - ventilacija: 1 - elektromotor za rolete / žaluzine (nije navedeno u projektu): 8 - elektromotor za garažna vrata: 1 - elektromotor za kapiju: 1 (nije navedeno u projektu) - parlafon (vanjska jedinica + 2 unutarnje jedinice) - zvonce: 1 - TV priključci (SATV-TV-FM): 5 - mrežni priključci (RJ45, UTP cat6): 5x duplih - bojler, omekšivač, dizalica topline, klima uređaji (po projektu) - razvodni ormari, razdjelnici, energetski i telekomunikacijski vod (po projektu) - izjednačenje potencijala - temeljni uzemljivač Fe/Zn 25x4mm ( metara) - završno mjerenje, atest i potrebna dokumentacija
Imam paušalni obrt za koji sam pokušao sam voditi knjige, no pokušaj je bio bezuspješan te bi sada to trebalo vratiti na početnu točku te dalje ispravno voditi knjige Bavim se informatičkim uslugama - B2B, B2C Ono što je potrebno voditi je reverzni porez za usluge izvan Hrvatske koje koristim Izdavati račune (imam kasu WebRačun i e-račune već uvedene) Voditi čistoću mojih računa i obveza te urednost plaćanja na e-poreznoj Trebao bih ponudu za mjesečnu uslugu Ono što mogu ponuditi je izradu web stranice i održavanje web stranice i uslugu informatičke podrške uz eventualno nadoplatu za razliku u vrijednosti usluge