Sve je prošlo kako smo se dogovorili. Cijena koju je staklar odredio bila je povoljna. Zadovoljni smo konačnim izgledom kuhinjskog stakla. Brzo i jednostavno, nemam zamjerke.
Odlična usluga! U roku od dva dana primili smo 5 ponuda za kuhinjsko staklo, sve je bilo dobro! Odabrali smo najjeftinije i ispostavilo se da je dobavljač stakla kakvog smo htjeli. Sve je učinjeno na vrijeme!
Staklar je stigao točno u dogovoreno vrijeme, napravio mjerenja, svi smo se složili. Posao je obavio precizno. Račun je bio točno onakav kakav je dogovoren prije početka radova. Ako nekome treba stakleno posuđe, svakako ga preporučujem.
Sigurnosno kaljeno staklo od 5 mm najčešće se koristi za izradu kuhinjskih zidnih obloga. Staklo može biti obično ili bezbojno, u kojem boje motiva ostaju takve kakve jesu.
Staklo je zalijepljeno na zid zajedno s folijom. Ako se staklo montira na ovaj način, ne postoji mogućnost nakupljanja prljavštine iza stakla.
Pločice ne morate uklanjati ako to ne želite.
Mjerenja, isporuka i ugradnja kuhinjskog stakla provode se nakon završene ugradnje kuhinje.
Poštovani, Potrebno nam je staklo za kuhinju, bijelo-mlijecne boje, debljine 6-8 mm sa predviđenim mjestom za utičnice (2 komada,jedna pored druge). Dimenzije radne povrsine gdje bi se staklo postavljalo x60 + bocni zid 60×60. Kuhinja će biti montirana kroz mjesec dana pa me interesira okvirna ponuda za navedeno. U prilogu dostavljam sliku kuhinje... Za dodatne info slobodno me kontaktirajte. Hvala unaprijed,
Kaljeno Staklo za kuhinju cca x 60 cm
Kaljeno staklo za kuhinju 3.2 m2 ,visina 50cm
Vrata kao pregrada za sobu i manja vrata za kupaonu. Također mi treba i staklo za kuhinju cca cm izmedu elemenata
Staklo za kuhinju, dimenzija 2.30x 0.60
Potrebna nam je okvirna ponuda za kaljeno staklo za kuhinju. Kuhinja ide u L. Na jednom zidu je potrebno staklo duljine 3.1 m, a na drugom zidu 2.3 m. Utičnica je 3 schuko modula. Visina stakla bi trebala biti cca 60 cm.
Kaljeno staklo za kuhinju cca 3-3,5m2. Informativno jer bi adaptacija bila od 11 mj, pa me zanima cijena kvadrata sa postavljanjem
Kaljeno staklo za kuhinju cca 3-3,5m2. Informativno jer bi adaptacija bila od 11 mj, pa me zanima cijena kvadrata sa postavljanjem
kaljeno staklo za kuhinju
Staklo za kuhinju umjesto plocica