3 oluka na zgradi
Na originalni krov bio je naknadno napravljen produžetak koji djelomično pokriva terasu. Pretpostavlja se da je problem nastao na spoju starog i novog krova, a rezultat je curenje meteorne vode.
Dobava i ugradnja korita i poklopnog lima sa klamerima na atici ca. 65m1. Skela na gradilištu. Molim ponudu od ozbiljnog limara.
Trebamo pokrivanje dva krova na dvije zgrade sa limom direktno na šindru bez letve/kontra letve. Zgrada sa 3 kata plus potkrovlje. Na zgradi se nalazi lim koji treba skinuti i postaviti novi. Na svakom krovu se nalazi 1 krovni prozora plus 4 dimnjaka koja trebaju obšav.
Potrebno bi bilo pogledati šta je uopče potrebno. Ja mislim, da bi bila potrebna hidroizolacija, i novi ždljeb - sigurno. Krov inače izgleda ok, ali prije nego što bi zatvarao iznutra sa gips ploćama, bih volio, da mi dodje neki majstor to pogledati.
Ploče maknuti, po Vašem savjetu staviti limene ploče ili crijep
Imam krov pokriven limom,ali prokišnjava. Rađen je novi krov prije dvije godine.
2 nosive grede bi trebalo zamijeniti, rogovi su ok, možda bi neke trebalo s letvama pojačati.