"ŠOŠTAREC" OBRT ZA STOLARSKE USLUGE I TRGOVINU, VL. TOMISLAV ŠOŠTAREC, POLOGI, OTOVAČKA 6

Dubravica
Građevinska stolarija - prozori, Ograde, Stolarija - namještaj po mjeri
10+
Godina na tržištu
10+
Broj zaposlenih

Drugi izvođači u blizini mjesta Dubravica

UNIVERZAL ŽICA d.o.o., Zagreb

5,0
    
1 ocjena

LEKTUS PROJEKT d.o.o., Sesvete

5,0
    
1 ocjena

Druge usluge u Zaprešiću i okolice

Nedavni upiti

Izrada ugradbenog ormara po mjeri

  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 2.200 €

Trebam ugradbeni ormar po mjeri iz skice koju sam poslala u privitku.

Kuhinja po mjeri za vikendicu s ugradenim frižiderom

  • Okvirni rok početka projekta: Više od 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 2.500 €

Poštovani, radi s eo kuhinji za vikendicu, zapravo mini blok, staklo keramička ploča sa dva strujna, sudoper do, na sredini jedan ormarić, a ispod da stane mini frižider, 1.m širine i 60 i 50 cm molim ponudu, hvala

Izrada L kuhinje po mjeri 230x170 cm

  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 6.500 €

*cm na L kuhinja. Na manji dio je prozor po sredini a na 89cm je odvod za vodu. Na manji zid je samostojeći frižider dodatno a na drugu stranu imam još metar za stol i široki šank 60cm. Molim ponudu, Hvala.

Kuhinja po mjeri s otokom, dimenzije 3x2x3 m

  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 12.500 €

Kuhinja po mjeri, U-format s "otokom",dimenzije 3x2x3 m. Visina ca.2,40 m. Na zid širine ca.3m želim smjestiti hladnjakte iznad njega ormarić + dupli sudoper ispod kojeg ostaje prostor u moguću ugranju perilice za posuđe(zasada bez perilice) te iznad sudopera viseći ormarić sa staklom + ormar s dvoja vrata od poda do stropa ca.visine 2.40m + ugradbena el.ploča za štednjak te pećnica dolazi u kut i iznad toga napa. Dalje u nastavku od ca.2.2m nalazi se duguljasti prozor (visine ca.0,55m,) između doljnih i visečih elemenata tako da tu dolazi radna ploča dolje, element s ladicama a gore element kombiniran sa staklom te završni element samo sa zaobljenim policama. Treči dio,odnosno "otok" zamišljam u nastavku od prozora i završnog elementa pa nadalje nasuprut 1.zida tako da u unutarnjem dijelu budu element sa vratima i element sa ladicama (normalno otvaranje na ručkice) a na radnoj ploči uzdignut dio nalik "šanku".Isti taj "otok" iz vanjske strane,okrenut prema blagavaoni trebao bi imati elemente sa staklom i policama nalik na vitrinu i završetak "otoka" lagano zaobljen. Fronte zamišljam u bijeloj i sivoj boji te radnu ploču u nijansu tamije sivoj od elemenata,znači kombinirano sivo-bijelo. Zidna obloga te hladnjak bit če u crvenoj boji. U privitku okvirni oblik.

Dva drvena prozora dimenzija 900x1250 mm

  • Sjenila: Bez sjenila
  • Broj prozora: 2
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 1.400 €

Molim ponudu za prozore dimenzija; x.

Izrada kuhinje po mjeri prema skici

  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 6.500 €

Poštovani, molim Vas okvirnu ponudu te vremenski rok za izradu kuhinje po skici ispod (bez stola). Unaprijed hvala

Ugradbeni ormar bijele boje, 2,00x2,60 m

  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 1.850 €

UGRADBENI ORMAR, BIJELE BOJE, NE VISOKI SJAJ, 2,00M ŠIRINE, 2,60 VISINE 60CM DUBINE, KLIZNA VRATA, POLICE SA OBJE STRANE, ŠIPKA ZA VJEŠANJE U SREDINI.

Izrada L-kuhinje od 5m s ugradbenim aparatima

  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 8.500 €

Trebao bih kuhinju koja bi išla u L-jedan zid 3m i drugi zid 2m . Gornji elementi samo na zid od 2m. Išli bi ugradbeni aparati, pećnica uzvišena. Bio bi visoki sjaj.

Izrada i ugradnja 4 drvena prozora

  • Sjenila: Rolete
  • Dodatne usluge: Ugradnja novih prozora
  • Broj prozora: 4
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 3.200 €

Mogucnost promjene ukoliko postoji bolja varijanta ( sada su dvokrilni): *83 cm dvokrilni prozori.

Izrada i ugradnja 2 drvena prozora

  • Sjenila: Bez sjenila
  • Dodatne usluge: Ugradnja novih prozora
  • Broj prozora: 2
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 850 €

trebam ponudu za 2 kom jednokrilnih drvenih prozora, 80x80 dimenzije.