Namjeravam upisati u RPO samostalnu djelatnost stečajnih upravitelja. Iznos primitaka mi varira iz godine u godinu. Npr. ove god će biti oko .,00 kn a iduće možda 70.,00. Nagrade SU nisu oporezive PDV-om a one su mi 99% primitka. Načelno imam kalkulaciju i šaljem je u prilogu. Plus puno veći troškovi koji nisu navedeni u tablici i plus porez na kapitalne dobitke kod dobitaša, ali kolege mi tvrde da nema kapitalnih dobitaka kod samostalne djelatnosti drugog dohotka u sustavu PD. Hitno moram odlučiti koji način oporezivanja odabrati pa me zanima me čuti mišljenje naročito u dijelu u kojem ispada da je najpovoljnije imati samostalnu djelatnost uz radni odnos i biti dobitaš.
Radi se o jednostavnom paušalnom obrtu,potreban mi je knjigovođa zbog zapošljavanja jednog radnika.Uvijet je Sisak
ja cu firmu otvoriti to jest J. d. o. o predao sam vec zahtjev kod javnog bilježnika u postupku otvaranja
Zbog odlaska u mirovinu dosadašnjeg knjigovođe potrebna mi je usluga vođenja knjigovodstva. Tvrtka se bavi informatičkom djelatnošću – izradom web stranica. Dosadašnji knjigovođa obradit će sve prateće radnje koje dospjevaju do datuma 29.05..g. sto podrazumjeva obradu dokumentacije i formiranje izvještaja zaključno za 04/. Molim vas za okvirnu mjesečnu cijenu vođenja knjigovodstva prema gore navedenom.
Razmatram zatvaranje paušalnog obrta i pokretanje tvrtke (d.o.o.).
Taxi prijevoz preko Uber aplikacije
OPG je svježe registriran, 20/3/. Potencijal i namjera za značajan razvoj poslovanja postoje, kao i planovi. Zainteresiran sam za kvalitetan i kreativan računovodstveni servis. Prednost bi bila korištenje programskog rješenja MINIMAX. Broj primljenih/izdanih računa mjesečno upisao sam proizvoljno, OPG je tek osnovan. Za više detalja, slobodno me kontaktirajte.