O nama: Povratnik iz Njemačke sa 30god. Iskustva postavljanjem pločica ( do veličine 3.2x1.6m), mozaika,kamena i ostale keramike. Spezializiran na XXXL formate al naravno i sve druge.Radim isključivo Keramiku . Adaptacija kupatila ,skidanje starih pločica , žbukanje , hidroizolacija, Epoxy Fuge,Silikon i po želji rezanje kutija 45° na obe strane kao tvornički. Niviliranje podova i izrada podloge u tušu za tuš bez kadice. Qualiteta stoji na prvom mjestu a ne kao u hr obično " puno m2 = brzi novci
Zid u dnevnom boravku.
Kupaona i kuhinja zidne te podne i u hodniku podne pločice ukupno cca 50 m2.
Izmjena svih pločica u wc-u i podnih u kupaonici
Trebam postavljanje pločica u adaptiranoj staroj kamenoj kući u mjestu Kali (Otok Ugljan) plus obrada geberita. 19m2 pod kuhinja/dnevni, 7m2 pod kupaona, 7m2 zid kupaona.
Postavljanje pločica na terasi i stepeništu
Trebam postavljanje pločica u stanu
Na novo postavljenu polusuhu glazuru (napravljena 4.5.'19.) treba samo zalijepiti pločice za garažu.
kroz 1-2 tjedna bi se krenulo u radove. Radi se preuređenje kupaonice. Postava zidnih i podnih pločica( 3 su vrste pločica, pod tuš bi išlo cca 4m2 20*20 pločica a ostale su velike 25*50 ), postava hidro izolacije te ugradnja tuš kanalice( walk in)
Postavljanje pločica na dvije zatvorene loggie.
Postavljanje pločica na terasi. Molim ponudu