Laminat u kuhinji i hodniku.
Zamjena postojece keramike na balkonu koji je sa dvije strane kuce duzine oko 20 m sirine cm Takodjer imam stepeniste od prizemlja do prvog kata sa podestima.
Renoviranje dnevnog boravka. Radi se o oblaganju cca, 42m2 podloge, 50 m2 zidova i 42 m2 plafona. Potrebno je: 1. skinuti stari plafon (pola je od žbuke a druga polovica lamperija) i podove (pločice i parket). 2. Zatim napraviti novu glazuru podloge 3. postaviti nove pločice (30x30 cm) /(parkete i pločice), 4. obložiti zidove i strop knauf pločama, 5. gletati i oličiti zidove i plafon bijelom bojom, 6. demontirati dvoje vrata te montirati nova. 7. postaviti pločice (15 cm x 90 cm) na cijelu površinu poda
Brušenje i lakirane parketa
Trebam postaviti pločice na postojeće koje imam na podu kuhinje i između kuhinjskih elemenata prije nego što mi dođe nova kuhinja 21.10. Molim za najpovoljniju ponudu. Martina
Trebao bih postaviti oko 40 kvadrata gotovih parketa u obliku seljačkog poda. Podloga je spremna za parket (glazura). Konščica 36 (kraj Samobora)
Zidna i podna keramika.
Radim novu kuhinju, na podu imam keramičke pločice koje sam jednim dijelom skinula, kako bi mogla staviti nove, no međutim stare pločice su tako loše zaljepljene da mi se i sva glazura strusila.,trebalo bi napraviti novu glazuru i staviti nove pločice koje sam kupila zajedno sa ljepilom. Površina koju bi trebalo napraviti je 7m2. Lokacija Rudeš.
Ravnanje poda i postavljanje parketa.