Korektno i u roku obavljen posao.
Balkon ima stare pločice na koje treba postaviti nove i jedan betonski dio koji bi trebalo iznivelirati prije toga, da bude sve u jednoj ravnini.
Postavljanje podnih i zidnih pločica u kupaoni i kuhinji, te podnih pločica u predsoblju
Stavljanje plocica na balkon.
skidanje postojećih pločica na vanjskom bazenu i ugradnja novih
Poštovani, trebamo keramičara. Dakle treba postaviti cca 25 m2 podnih pločica i 2,5 m2 na zid u kuhinji. Radove smo predvidili da počnu 8.4. Molim vas ponudu. Moja e mail adresa je b. mobitela /-. ili telefon mog supruga /- Draško .
Potrebni keramičarski radovi.
Molim ponudu za skidnje starih i stavljanje novih pločica.
Molim ponudu za postavljanje pločica.
Stare plocice su lijepljene na betonski estrih. Ukloniti stare plocice, podlogu sanirati prema strucnom savjetu majstora i postaviti nove plocice 20x60cm na posmik od 1/2 ili 1/3 duljine plocice. Ispod jednog niza plocica u ukup. povrsini od cca 3m2 prolaze cijevi od grijanja koje prije polaganja novih plocica treba zastititi.
Trebali bi majstora za postavljanje cca. 10m2 keramickih plocica u kupaoni u Zaboku. bilo bi dobro da se dođe na adresu u cetvrtak ujutro ili petak ujutro oko 08:00 ili 08;30 na dogovor.