POštovani, trebam adaptaciju stana: izolirati sjeverni zid sa knaufom, lakirati parket, pločice u kupaonici, zamijeniti sadašnju stolariju sa pvc-om, popločati 22m2 terase. Lokacija : Špansko. MOlim Vašu ponudu. Lijep pozdrav
Poštovani, U spavaćoj sobi bi htjeli napraviti ormar s lijeve i desne strane kreveta te iznad kreveta (sve povezano) čija konstrukcija će biti od knaufa. Police i vrata od iverala. Površinski bi to bilo cca 7m2 knaufa. Radovi bi bili idući tjedan (ut ili sri). Molim ponudu.
Postovani, treba mi staviti plocice u wc podne 2 m2 i zidne 5 2. Molim ponudu, hvala.
Postovani, brušenje i lakiranje starog parket 60 m2. Molim ponudu, hvala.
Postovani, u dva stana po 60 m2 treba raditi unutarnje radove, laminate promijeniti, stârediti kupaonicu i staviti ploce. Molim Vasu ponudu, hvala.
Postovani, staviti plocice u kuaponu, hodnik, kuhinju, Molim ponudu. Drugi kontakrt broj:
Poštovani, Hitno mi je potreban parketar za staviti 25 m2. Molim ponudu.
fasada je napravljena prije šest godina sa Kaparol facadom.Kuca je bila Bordo (tamno crvena) ali boja je pocela ubrzo zavrsetka blijediti sa suncane strane.sad bih ju samo pofarbao u neku drugu boju vjerojatno u neku smedju boju.To bi bilo aktualno za april ili maj sledece godine. Znaci to je kuca na kat i garaža dvije zasebne zgrade.Molio bih vas da mi okvirno napisete koliko bi dosle ruke.Zahvaljujem unaprijed
Poštovani, trebam bojanje zidova i stropa dnevnog boravka,kuhinje, malog hodnika i stropa kupaonice. U maloj dječjoj sobi treba skinuti tapete i obojati zidove. Kvadratura tog stambenog prostora je oko 50 kvadratnih metara. Molim ponudu, hvala.
Poštovani molim ponudu za: - oblaganje zidova i stropa sa knaufom + izolacija između zida i knaufa. dvije prostorije - ukupno zidovi + stropovi cca 60 kvadrata Hvala unaprijed