Poštovani, molim Vas ponudu za: - ostakljivanje otvora loggie dimenzija cca mmxmm u klizno-rotirajućoj izvedbi s montažom - uklanjanje i odvoz postojeće bravarije. Lokacija je Zagreb. Hvala i lijep pozdrav,
U vrtu kraj kuće želim napraviti Zimski vrt te molim ponudu za radove. U prilogu je idejno rješenje i troškovnik hvala
Ostaklili bi natkriveni balkon sa staklenim vratima s jedne strane jer ne zatvaramo cijeli balkon
Interesiraju me ustakljivanje terase sa pomičnom i nepomicnom stolarijom
Molim Vas prijedlog za najekonomičniji sustav zatvaranja balkona (loggie) koji bi preporučili, a koji ima karakteristike: - klizne stijene - dobra toplinska izolacija - zaštita od vjetra i buke - što manje vidljivih profila, da prostor ostane što manje zaklonjen profilima Izvedba - staklena stijena od poda do stropa ILI - puna stijena (PVC, alu) od poda do rukohvata, iznad rukohvata staklo Materijal: PVC ili alu Slike šaljem u prilogu, a u nastavku okvirne dimenzije: Širina balkona (od fasade do fasade) - 2,60 m Visina od poda (pločica) do rukohvata - 1,05 m Visina od rukohvata do stropa - 1,40 m
4,40*1,50
Balkon bih zatvorio...
U privitku je skica terase, koju nameravam zatvoriti , tako da je moguće ljeti da se što više otvara (drseći dio, vrata). 1/ Lijevi i desni dio (zid sa strane) je dimenzija 4,0 (širina) x 2,4 m visine, koji ima polukružni otvor (2,0 širine i 1,9 visine). Između tog se nalazi betonska ograda 2,0 x 1,0 m). Najlakše bi bilo napraviti cijeli okvir 4x2,4 m, koji ima drsni dio-lijevo desno, da se otvor od 2,0 m može što više otvoriti. 2/ Prednji dio dimenzija 6,3 m x 2,4 (od poda do stropa) ima dolje betonsku ogradu 4,6 x 1,0 m (ispred koje se postavlja stakleni dio, koji se, što je više moguće otvara (drseći dio lijevo desno ili samo u desno. Sasvim lijevo je potrebno napraviti drseća vrata, koja se zaključavaju kad se cijeli dio zatvori. Ako je ovo dovoljno jasno, molim za preporuku izvođaća, ako ne , poslikat ću kad ću biti u Vinjercu pa poslati.
želimo zatvoriti terasu na drugom katu na zapadnoj strani, imam zidanu balkonsku ogradu pa bi nam odgovaralo klizno otvaranje prozora, ali nam treba i natkrivanje jer imam samo 1 m natkriveno.
Naš stan se nalazi na 4.katu (zadnjem katu zgrade), imamo zimski vrt, 22m2. Kada pada kiša, na par mjesta nam curi/kapa voda na spoju između zimskog vrta i same zgrade. Rečeno nam je da bi trebalo staviti/zamjeniti silikon sa vanjske strane jer je očito stari dotrajao. Na sam zimski vrt moguće je doći sa krova same zgrade. Krov nije skroz ravan, ali ima malu kosinu.